Takto by vyzerali majstrovstvá v ľadovom hokeji, ak by sa ich zúčastnili naši politici

„Zúčastnil sa majstrovstiev iba preto, lebo započul, že je tam niekde zopár čiar.‘‘

Zdroj: Jerry Yu, Unsplash

Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji sú už tu, čo nás núti nad nimi viac premýšľať. Akonáhle naši vyhrávajú, tak sú všetci hrdí Slováci, ale akonáhle dostaneme jeden gól, tak už to ide s nami dolu vodou.

Predstavili sme si však, ako by to asi dopadlo, ak by sme našich hráčov vymenili za hráčov z parlamentu. Ak by sa počas majstrovstiev postavili na ľad naši politici, asi by to mal problém komentovať aj Marcel Merčiak.

Nerozumie pravidlám hry

Kto iný, ak nie Andrej Danko. Najprv by prišiel v úplne inom „terméni“ ako by mal, takže by zmeškal hneď prvý zápas. Keď by sa konečne dostavil na nejaký zápas, tak by sme vďaka nemu mali na konte viac odsedených minút na striedačke, ako odohratých na ľade, lebo Andrej nerozumie pravidlám.

Nakoniec by nás všetkých označil za podlých a zlých, lebo sme vymysleli debilné pravidlá. Jediné, čo by mu v tom hokeji išlo dobre, by bolo kopírovanie stratégie iných hráčov.

Ku ktorému tímu sa pridať?

To by bola určite otázka Bélu Bugára, ktorý rád strieda politické strany, s ktorými sa spája, podľa toho, ako mu to práve vyhovuje. Akonáhle by jeden tím vyhrával, tak by sa pokojne prihlásil aj ku konkurenčnému. Určite by nás však na začiatku presviedčal, že on to všetko robí pre Slovensko a ide hrdo hrať za náš tím.

Hockey GIF - Find & Share on GIPHY

Večne hnevá všetkých novinárov

Akonáhle je zápas vyhratý, tak zvoláva tlačovky, aby všetkým oznámil, aký je šikovný. V prípade, že je to opačne, tak osočuje každého jedného novinára, odmieta odpovedať na otázky a večne sa vykrúca akoby bol krasokorčuliar, nie hokejista. Už pred niekoľkými rokmi všetkým sľuboval, že ho na ľade neuvidíme a každý rok sa tam znovu objaví.

Nepochopil, o akú čiaru ide

Zúčastnil sa majstrovstiev iba preto, lebo započul, že je tam niekde zopár čiar. Zabudli mu však vysvetliť, že sú to trochu iné čiary, ako si on predstavoval.

Nachystal si obrázky so stratégiami

Vždy poctivo pripravený Matovič si na každý zápas prinesie názorné ukážky toho, ako by mali vo svojom boji postupovať. Diagramy, nakreslené stratégie, a samozrejme, aj usvedčivé dôkazy, ktorými položí svojich spoluhráčov na kolená. Alebo aj nie.

Netuší, komu má nahrať

Konečne sa dostal puk nejakým zázrakom na jeho hokejku, a on naň pozerá ako teľa, ktoré sa práve narodilo. Je natoľko zmätený, že v panike prihráva puk protihráčovi. Procházka to radšej skôr vzdá, než vôbec začne hrať. Na konci všetkého sa tvári, že on tu vlastne ani nebol.

Vždy je radšej na striedačke

Namiesto toho, aby nastúpil na ľad, radšej vysedáva na striedačke. Všetci veľmi dobre vieme prečo – Boris je bližšie ku krásnym, mladým dámam. Či už sú to roztlieskavačky alebo manželky hokejistov.

Má na drese číslo 88

Snáď ani netreba hovoriť, o kom je reč. Je to veľmi súťaživý hráč. Za svoju vlasť by urobil takmer všetko, aspoň tak o tom on hovorí. Akonáhle sa však na ľade objavia trošku väčší hráči, otáča im chrbát s číslicou 88 a ide radšej striedať, mení ho pán historik. 

Ouch Ice Hockey GIF by NHL - Find & Share on GIPHY

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
6
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
11
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
V thajskej kaviarni robí zákazníkom každý deň spoločnosť 12 roztomilých psíkov

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME