Takto by vyzerali návody na použitie, ak by ich robili podľa mužov

Nevystretú bielizeň povešiame na sušiak a pri skladaní sa čudujeme, prečo je uterák sivý.

Je všeobecne známe, že muži sa veľmi s návodmi na použitie nekamarátia. Mnohokrát robia veci úplne inak, ako by sa mali, len preto, lebo sú to jednoducho muži.

Či už by išlo o varenie cestovín zo sáčku, stavanie nábytku alebo čokoľvek iné, rozhodne by to vyzeralo inak, ako sa v týchto návodoch píše. Muži, veríme, že nasledujúce riadky nezoberiete osobne, ale s nadhľadom. 

Pranie v práčke

Strčte do práčky všetko od džínsov až po spodné prádlo, uteráky nesmú chýbať. Hodíme tam jednu kapsulu na pranie, aviváž rozhodne nie, za tie peniaze si radšej kúpime pivo. Na konci to nevystreté „povešiame“ na sušiak a po skladaní sa čudujeme, prečo sú niektoré veci zafarbené alebo o tretinu menšie.

Nik MacMillan, Unsplash

Líčenie sa

„Napatláme“ na seba nejakú farbu, aby sme zakryli pupáky, potom pridáme nejaký rúž a to stačí. Veď my, muži, máme aj tak najradšej prirodzené ženy.

Varenie cestovín zo sáčku

Najprv si pripravíme ten najväčší hrniec, aký doma máme. Trikrát si prečítame návod na použitie. Vyhodíme sáčok aj s návodom. Pripravujeme cestoviny podľa prvých dvoch krokov, do bodky presne ako písali v návode. Vyťahujeme obal od jedla z koša, lebo sme zabudli návod na použitie.

Opakujeme minimálne dvakrát. V prípade, že niečo nefunguje, ako by malo, najprv poriadne zanadávame a potom sa opýtame najbližšej ženy, čo sa s tým deje.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/blackandsexytv-l3vRaUGy4krQw0nXq)

Utieranie prachu

Zoberieme si handričku, pravdepodobne to bude tá modrá. Poutierame prach okolo všetkých vecí na poličkách, ani náhodou tie veci nepresunieme a už vôbec neutrieme prach z nich. Ani náhodou neutierame prach v škárach, na žalúziách alebo na iných nezmyselných miestach.

Umývanie záchodu

Neumývame. To netreba.

rawpixel, Unsplash

Skladanie nábytku

Rozhodne ignorujeme priložený návod na použitie. Je zbytočný. Poskladáme to podľa svojich predstáv, vieme predsa zložiť nábytok. Poskladáme to, vyzerá to ako na obrázku. Víťazoslávne si otvoríme pivo a pokrikujeme na všetkých naokolo, ako sme to šikovne zvládli. Dokonca sme nespotrebovali ani všetky priložené skrutky.

Nakupovanie oblečenia

Všetko objednáme cez internet, aby sme sa ani náhodou nemuseli motať po obchodnom centre. Ak niečo nie je práve naša veľkosť, tak to dáme žene, aby sa o to postarala.

Celia Spenard-Ko, Unsplash

Žehlenie

Nahrejeme žehličku na teplotu, ktorá tam je práve nastavená. Ten, kto to robil predtým, musí mať skúsenosti. Položíme potrebnú vec na dosku a párkrát po nej prejdeme žehličkou, nemusíme sa obťažovať s nejakým vystieraním. Vystrie sa to potom, keď si to oblečieme.

Umývanie riadov

Dáme si po dobrom obede chvíľku oddychu, približne do večera. Počkáme, kým špina na riadoch poriadne uschne, prípadne, kým to všetkým ostatným nepôjde na nervy a neumyjú to radšej sami. Ak sa toho nikto nechopil, tak s poriadnym vzdychaním, najlepšie v čase, keď je už všade ticho, poumývame riady tak, aby každý vedel, že umývame.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/impastortv-tv-land-tvland-l0MYQZAtFNE8a2drO)

Chlapci a muži, nechceme z vás vôbec robiť neschopných, niektorí ste naozaj veľmi šikovní. Občas sa však medzi vami nájdu takí, ktorí veci robia naozaj takto, a teda neporiadne. Máme vás aj napriek tomu rady. 

Titulná fotka: Gratisography, pexels 

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
17
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
To najvtipnejšie, čo muži odpísali svojim polovičkám na správu "Chcem dieťa"


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME