Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 24.6.2024
sk
Ján
cz
Jan

Takto dnes vyzerajú miesta, kde sa natáčal kultový film Sám doma

Niektoré sa priveľmi nezmenili.


Filmová séria Sám doma sa stala vianočnou klasikou, ktorá už dlhé roky pravidelne beží počas sviatkov v našich televíziách. Film pôvodne nemal mať pokračovanie. Americký režisér Chris Columbus nečakal, že stvorí film, ktorý sa bude vysielať v televíziách po celom svete desiatky rokov po jeho nakrútení. Práve vysoká popularita prinútila tvorcov nakrútiť rovnako úspešné pokračovanie.

Film zotrval na prvej priečke návštevnosti kín dvanásť mesiacov. Medzi desiatimi najnavštevovanejšími zostal ešte aj nasledujúci rok. Vyslúžil si tým miesto v Guinnessovej knihe rekordov ako najlepšia akčná komédia.

Úloha Kevina bola napísaná priamo pre Culkina. Hoci na kasting prišlo viac ako sto detí, producenti boli už dávno rozhodnutí. Chceli si byť istí tým, že je pre ňu najlepší a mali pravdu. Nikto iný ich nepresvedčil viac. Dom McCalisterov je navyše aj dnes vyhľadávanou turistickou atrakciou. Nachádza sa na adrese 671 Lincoln Avenue v mestečku Winnetka v štáte Illinois.

Takto dnes vyzerajú miesta, kde sa film natáčal

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.


Tagy:

Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.