Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 24.7.2024
sk
Vladimír
cz
Kristýna, Tina
, Kristina, Kristen

Takto sa vyrába obľúbený nanuk Slovákov. Zábery z výrobnej linky zarazili internet

Keď uvidíš, ako sa doň dostane palička, za ktorú ho neskôr držíš, neubrániš sa smiechu.


Leto sa pomaly chýli ku koncu a horúčavy ustupujú, no to vôbec nevadí – zmrzlina je celoročná záležitosť. Jasné, dobre padne, keď je vonku tridsať stupňov, ale čo ti bráni kúpiť si nanuk hoc aj v decembri? Presne tak, nič. Stále chutí výborne a aspoň sa ti nebude tak rýchlo topiť.

Jedným z najobľúbenejších nanukov Slovákov je nepochybne Twister. Fičal si si na ňom ako dieťa a fičíš si na ňom aj dnes, keď sa tvoje chute už značne pomenili. Na kombinácii osviežujúceho ovocia a krémovej smotany je skrátka niečo magické, vďaka čomu jej nikto nedokáže odolať. Premýšľal si však niekedy nad tým, ako sa tento nanuk vyrába?

Šokujúce video z výrobnej linky

Sociálne siete nedávno obletelo zaujímavé video, ktoré nám ponúklo jedinečný pohľad do zákulisia výroby tohto populárneho nanuka. Na Twitteri nazbieralo viac ako 3 milióny zhliadnutí a mnohí ostali v šoku. Stroj najprv vytláča jahodový stred, okolo ktorého sa závratnou rýchlosťou obtáča zeleno-biela ovocno-smotanová špirála. Následne sa krája na menšie kúsky.

Twister, nanuk, výroba, výrobná linka, virálne video
Shutterstock

To však nebola tá prekvapivá časť. Ľudí najviac dostal spôsob, akým sa doň pchajú paličky, za ktoré človek neskôr nanuk drží. Ak si si myslel, že je to práca pre človeka, bol si na omyle. Aj toto robí stroj a treba podotknúť, že na precíznosť veľmi nedbá. Ide mu to asi tak dobre, ako slonovi, ktorý sa z nevysvetliteľných príčin rozhodol uštrikovať si šál. Nuž, veď posúď sám.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.