Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 20.6.2024
sk
Valéria
cz
Květa, Květuše
, Kveta

Takto vyzerá Cibulková po dvoch mesiacoch chudnutia. Pozri sa, koľko sa jej podarilo zhodiť

Niektorí považujú Dominikinu diétu za krutú a prehnanú.


Ešte v októbri sme ťa informovali o tom, že Dominika Cibulková verejne na Instagrame ohlásila, že sa chystá schudnúť. Pôrodné kilá navyše sa, samozrejme, ukážu každému. Aj vrcholovým športovcom. Dominika si to naplno uvedomovala, avšak s ich zhodením sa neplánovala ponáhľať.

Na svojom Instagrame uverejnila, že sa chystá zhodiť 22 kilogramov za osem mesiacov. Začala 7-dňovým detoxom a doteraz pokračuje dodržiavaním „krabičkovej diéty“. Pravidelne svojich sledovateľov informuje o pokrokoch a o tom, koľko kíl sa jej doteraz podarilo zhodiť.

Pre niektorých sa možno rozhodla pre krutú diétu, považujú to za príliš rázne a prehnané. „Koho normálneho zaujíma, koľko schudla? Keď sa už nedokáže zviditeľniť športovými výsledkami, tak ide takouto primitívnou cestou? A vážne si myslí, že je ok prijímať kcal pod bazálny metabolizmus?“ napísal jeden sledovateľ pod jej príspevok.

Mohlo by ťa zaujímať:

Čitatelia EMEFKA si mohli aktivovať Premium úplne zadarmo ako náš vianočný darček

Dominika však na svoju diétu nedá dopustiť a teraz sa pochválila s ďalšími výsledkami. „Takže! Držte si klobouky – výsledok po 2 mesiacoch. Pripomienka, lebo sa neskutočne teším! Po 8 týždňoch: -9 kg celkovej váhy, -8 kg čistého tuku, -40 cm2 vnútro brušného tuku. A čauko kakauko, vážime sa po sviatkoch – nebojte, udržíme to,“ napísala k príbehu Dominika, ktorá sa zo svojich výsledkov veľmi teší.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.