Takto vyzerajú hračky pre dospelých a nemajú nič spoločné s erotikou

Niektoré z nich sú až príliš úprimné.

Zdroj: Instagram @deathbytoys

Akonáhle dospeješ, zábava sa doslova čoraz viac vytráca z tvojho života. Ten už nie je ani zďaleka taký bezstarostný ako kedysi, a preto hľadáš mnoho rôznych spôsobov, ako si zlepšiť náladu. Aj dospelí sa potrebujú hrať. To si možno povedal aj Dan Polydoris, ktorý vymyslel originálne hračky pre dospelých. A nie, nie sú to erotické hračky.

Dospelák, ktorý sa zabáva výrobou figúrok

Dan Polydoris vytvoril svoj projekt s figúrkami pre dospelých s názvom Death by Toys. V rámci tohto projektu predáva svoje ručne maľované figúrky alebo hračky, ktoré sa venujú rôznorodej tematike. Ako na svojom webe píše, je to firma, ktorá stojí na jednom človeku, teda na ňom, a predáva originálne a limitované série figúrok.

Z každého druhu je vždy len jediná figúrka, a to preto, lebo ich Dan sám ručne upravuje zo starých hračiek a predmetov, ktoré našiel. Aj napriek tomu, že môžu figúrky vyzerať ako vyrobené v nejakej továrni, všetky sú ručne upravované a venuje im samostatnú pozornosť. S predajom takýchto postavičiek začal už  v roku 2010 a netrvalo dlho, kým získali veľkú popularitu.

Hračky pre dospelých s dôvtipom

Na jeho e-shope nájdeš rôzne hračky, ktoré odrážajú momenty zo života dospelého človeka. Rozhodne mu pri vymýšľaní týchto figúrok nechýbal humor. Medzi hračkami nájdeš zobrazený napríklad „tvoj milostný život“ alebo „plač v sprche“. 

Pri vytváraní figúrok čerpá inšpiráciu aj z rôznych populárnych filmov, prípadne seriálov, ako napríklad Jackass. Spôsoby, akými sa dokáže pri vytváraní hračiek vynájsť, sú naozaj nápadité. Rozhodne stoja za povšimnutie aj popisy hračiek, pri ktorých je Dan jednoznačne úplne úprimný.

Ja, vzdávajúci sa a kráčajúci do oceánu so všetkým oblečením na sebe. Alebo ako vyzerá život dospelého.

Plač v sprche

Zakakaná plienka Baby Yodu

Môj milostný život

Svedok Jehovov a jeho najväčšia zbraň, zvonček pri dverách

View this post on Instagram

Recreate the classic religion with my new Jehovah’s Witness Playset. (UPDATE: These sold out but I will add more next month). It’s literally just a resin-cast doorbell. I put a couple of these in the store (link in bio and hit Shop) and will likely add a few more once I finish up an urgent commission. Anyway, apologies to my religious friends, but in my defense I’m pretty much just a piece of shit with arms and legs. . . . . . . . . #jehovahswitnesses #doorbell #doortodoor #religion #novelty #resinart #resintoys #resinempire #bootlegtoy #custommade #parody #toys #toypics #toyartistry #artistsofinsta #toyphotogallery #toylover #toyboner #imgoingtohell #worthit #toycrewbuddies #jesusstuff #praisethelord #blaspheme #toylife #deathbytoys

A post shared by Dan Polydoris (@deathbytoys) on

Figúrka k filmu hmla

Seriál Jackass

E.T. a jeho legendárny prst

Nechýba ani figúrka k populárnemu seriálu Stranger Things

Zdroj: deathbytoys.com

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
6
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
5 knižných príbehov plných lásky, ktoré potešia každú romantickú dušu

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME