Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 22.5.2024
sk
Júlia
, Juliana
cz
Emil

Takto vyzeral útok medveďa na Kysuciach. Zranený muž opísal, ako to celé prebehlo

Mohlo to skončiť aj inak, mal veľké šťastie.


Keď už sme si mysleli, že incidenty s medveďmi sa skončili, prišiel ďalší. Počas nedeľného (21. 4.) poobedia nastal útok medveďa na Kysuciach neďaleko obce Povina, kde muž utrpel zranenia a následne bol prevezený do nemocnice v Žiline. V súčasnosti sa už nachádza v domácej liečbe, informuje web TV Noviny.

Nepríjemnú skúsenosť mal dobrovoľný hasič z danej obce. Na turistickom chodníku, ktorý viedol na vrch Ľadonhora, stretol medvedicu aj s mladými. Na pomoc mu prišiel jeho brat, ktorému zavolal.

Podarilo sa mu ho odstrašiť, no nechýbalo veľa

Muž mal v dôsledku stretu povrchové zranenia, a to na oboch stehnách. Zranenia, našťastie, podľa všetkého neboli až také vážne, preto ho z nemocnice poslali po ošetrení do domácej liečby. Svoju zlú skúsenosť bližšie opísal pre portál TV Noviny.

Mohlo by ťa zaujímať:

Zbláznili sme sa. Rozdávali sme EMEFKA Premium členstvo na mesiac úplne zadarmo

​„Ako sa na mňa rozbehol, tak sa mi zahryzol do stehna, dostal som aj s labou. Tým pádom ma aj zhodil dolu, je to tam prudké, tak sme sa začali kotúľať a tým sme sa dali vlastne od seba preč. Ešte chcel ísť po mne, ale už potom som sa postavil a začal som na neho kričať a tým vlastne ušiel. Ja som sa rozbehol do druhej strany a už som hneď volal, aby pre mňa prišli autom,“ vysvetlil dobrovoľný hasič, ako prebehlo napadnutie medvedicou.

Shutterstock

Tagy:

Viliam Šuška
Fanúšik popkultúry, predovšetkým kinematografie. Sledujem aktuálne dianie, avšak občas odo mňa nájdeš aj nejaký zaujímavý technologický či herný článok, prípadne zaujímavosti.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.