Takú gigantickú kravu ako je táto, si určite ešte nikdy v živote nevidel

Je taká divná, až je roztomilá.

V prírode sa dokážu objaviť naozaj veľké zázraky. Jedným takým je aj táto gigantická krava, ktorá sa nachádza v Austrálii. Medzi ostatnými kravičkami totálne vytŕča, čo ju robí snáď najrozkošnejšou kravou internetu. Gigantická krava si okamžite získala srdcia mnohých ľudí na internete.

Twitter: @7NewsCQ (https://twitter.com/7NewsCQ/status/1067293961822208000)

Krava sa volá Knickers (v preklade nohavičky), je vysoká skoro ako Micheal Jordan a váži viac ako tonu, presnejšie 1300 kilogramov. Táto kravička je holštajnsko-frízske plemeno, ktoré je charakteristické tým, že býva vyššie ako je obvyklé. Knickers je však výnimkou a svojou veľkosťou ohromuje celý svet. Pre toto plemeno kráv je tiež charakteristické čierno-biele sfarbenie a majú vraj veľkú produkciu mlieka.

Geoff Pearson, majiteľ tejto kravy sa vyjadril, že ju chcel predať, no mäsiari vraj nie sú schopní takúto veľkosť spracovať. Krava bola do tejto firmy privezená, keď mala 12 mesiacov. Už vtedy bola vraj odlišná od ostatných a vynikala svojou veľkosťou. Jej kravskí rovesníci boli spracovaní dávno na mäso, avšak pri tejto výnimočnej krave si majitelia povedali, že keď ostatným nerobí zle, ponechajú si ju.

ladbible.com (http://www.ladbible.com/news/animals-giant-cow-called-knickers-is-too-big-to-be-killed-20181127)

Knickers sa stala vodcom stáda. Jej majiteľ hovorí, že akonáhle sa niekam táto krava pohne, všetky ostatné idú za ňou. Veterinárka, ktorá túto kravu videla, sa vyjadrila, že ešte nikdy v živote takú gigantickú kravu nevidela.

Avšak potvrdila, že u tohto plemena to nie je nič neobvyklé. Knickers však nie je najväčšou kravou na svete. V Guinessovej knihe rekordov je zapísaná krava z Talianska, ktorá mala 198 centimetrov. Knickers má „len“ 193 centimetrov.

perthnow.com.au (https://www.perthnow.com.au/business/agriculture/big-knickers-a-standout-on-myalup-farm-ng-b881032899z)
abc.net.au (https://www.abc.net.au/news/2018-10-30/knickers-the-steer-avoids-knackery-due-to-large-size/10439510)
abc.net.au (https://www.abc.net.au/news/2018-10-30/knickers-the-steer-avoids-knackery-due-to-large-size/10439510)
au.news.yahoo.com (https://au.news.yahoo.com/holy-cow-giant-steer-standing-almost-two-metres-towers-herd-071700903.html?soc_src=social-sh&soc_trk=tw)

Po prezretí týchto fotiek musíš uznať, že gigantická krava je snáď to najlepšie, čo si dnes mohol vidieť. Vyzerá, akoby boli všetky ostatné kravy úplne malinké, no tie sú normálne. Knickers je jednoducho výnimočná krava.

youtube.com

Zdroj: theepochtimes.com
Titulná fotka: perthnow.com.au

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
8
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
9
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Veľavravné ilustrácie, na ktoré musíte pozerať dlhší čas, aby ste ich pochopili


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME