Pondelok 23.5.2022
sk
Želmíra
cz
Vladimír, Vladimíra

Kto je hlavnou postavou filmovej série Star Wars? Luke Skywalker? Anakin Skywalker/Darth Vader? Obi-Wan? Je ním predsa droid R2-D2. Ten sa objavil vo všetkých deviatich hlavných filmoch a smelými činmi vždy zachránil svojich druhov. To, že Ártú je skutočným hrdinom ságy, potvrdil aj sám George Lucas.

Drobný astromech nikdy neprehovoril ani jedno slovo, aj tak ho diváci milujú. Za R2-D2 vždy hovorili jeho skutky (a strojové pípanie, ktorému rozumel len jeho mechanický parťák C3PO). Fanúšikovia Hviezdnych vojen a Ártúho by mali spozornieť. Ich obľúbený droid sa vracia vo forme legendárnej hračky Tamagoči.

profimedia

Čo bude tvojou úlohou?

Tak ako staré známe Tamagoči, aj droid má niekoľko potrieb, o ktorých naplnenie sa treba starať. Ártúho tak budeš musieť napríklad čistiť a udržiavať ho v nabitom stave. R2-D2 disponuje devätnástimi zručnosťami, v ktorých sa ho dá vylepšovať. Prostredníctvom minihier ako hasenie požiarov alebo holochess je možné odomknúť ďalšie hry. Nie je to všetko len o zábave a musíš si dať pozor, aby tvojho R2-D2 neukradli Jawovia!

Hračka bude v predaji od 11. novembra a dostupná bude v dvoch farebných prevedeniach – v klasickom, zodpovedajúcom dizajnu z filmu a v invertovanej palete s prevládajúcou modrou farbou.

profimedia

Zdroj: Profimedia


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

strhi

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť