Tatér si našiel poriadne nezvyčajné miesto pre svoje tetovania. Trúfol by si si?

Zdá sa, že sa ľuďom takéto tetovania dosť zapáčili.

Zdroj: Instagram @indyvoet

V dnešnej dobe nie je až také výnimočné mať tetovanie ako kedysi. Sú ľudia, ktorí svoje telo vnímajú ako plátno a nechajú si na seba vytetovať čokoľvek. Potom sú tu ľudia, ktorí chcú byť originálni, a to sa týka aj tetovaní. Buď si vyberajú nevšedné motívy diel, ktoré budú nosiť na svojom tele, alebo miesto.

Dosť nevšedné miesto pre tetovania našiel aj tatér @indyvoet z Belgicka. Tetuje ľuďom totiž rôzne motívy na podnebie. 

Keď chceš tetovanie, ale nechceš, aby ho rodičia videli

Akékoľvek miesto na tele, ktoré sa dá považovať za vnútrajšok, rovnako ako aj podnebie, je naozaj nezvyčajné miesto pre tetovanie. To, že si ľudia dávajú tetovania na jazyk, pod jazyk, na ďasná alebo na viečka očí, je pre mnohých stále dosť nepochopiteľné, no už celkom bežné.

Samotný proces tetovania podnebia musí byť dosť zaujímavý, keďže ide o súčasť ústnej dutiny, ktorá nedáva tatérovi pri procese také možnosti pohybu ako iná časť tela. Treba preto uznať, že tento tatér je určite poriadne šikovný, keďže na podnebie tetuje rôzne motívy, ktoré mnohokrát nie sú len nejakými jednoduchými maličkosťami.

Tetovanie na podnebí, o ktorom vieš len ty, tatér a tvoj zubár

Tetovania tetuje technikou handpoked, čo znamená, že tetovanie robí ručne, tradičnou technikou, bez použitia strojčeka. Ktovie, ako veľmi bolestivé je toto miesto pri tetovaní a ako rýchlo sa dokáže tetovanie zahojiť. Podľa mnohých fotografií s podobnými tetovaniami, ktoré tatér na svojom Instagrame má, ide o veľmi populárne miesto a ľudia sa neboja.

Zdá sa, že Indy je poriadne populárny tatér, keďže má na svojom Instagrame nazbieraných niečo cez 77 tisíc sledovateľov. Okrem týchto tetovaní na podnebí robí aj rôzne iné tetovania na “bežných“ častiach tela. Dokonca tetuje aj na tie menej bežné časti tela, ako sú intímne partie, na ktoré väčšina tatérov odmieta tetovať. 

Na tetovania podnebia majú ľudia rôzne názory, niekoho doslova strasie a iní majú opačnú reakciu – po podobnom tetovaní ihneď zatúžia, alebo ich nositeľov obdivujú.

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
24
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
5
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
5
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Chlapík sa podelil o šikovný hack na cedenie cestovín. Aj ty si to robil celý život zle?

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME