Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 13.4.2024
sk
Aleš
cz
Aleš

V dnešnej dobe nie je až také výnimočné mať tetovanie ako kedysi. Sú ľudia, ktorí svoje telo vnímajú ako plátno a nechajú si na seba vytetovať čokoľvek. Potom sú tu ľudia, ktorí chcú byť originálni, a to sa týka aj tetovaní. Buď si vyberajú nevšedné motívy diel, ktoré budú nosiť na svojom tele, alebo miesto.

Dosť nevšedné miesto pre tetovania našiel aj tatér @indyvoet z Belgicka. Tetuje ľuďom totiž rôzne motívy na podnebie. 

Keď chceš tetovanie, ale nechceš, aby ho rodičia videli

Akékoľvek miesto na tele, ktoré sa dá považovať za vnútrajšok, rovnako ako aj podnebie, je naozaj nezvyčajné miesto pre tetovanie. To, že si ľudia dávajú tetovania na jazyk, pod jazyk, na ďasná alebo na viečka očí, je pre mnohých stále dosť nepochopiteľné, no už celkom bežné.

Samotný proces tetovania podnebia musí byť dosť zaujímavý, keďže ide o súčasť ústnej dutiny, ktorá nedáva tatérovi pri procese také možnosti pohybu ako iná časť tela. Treba preto uznať, že tento tatér je určite poriadne šikovný, keďže na podnebie tetuje rôzne motívy, ktoré mnohokrát nie sú len nejakými jednoduchými maličkosťami.

Tetovanie na podnebí, o ktorom vieš len ty, tatér a tvoj zubár

Tetovania tetuje technikou handpoked, čo znamená, že tetovanie robí ručne, tradičnou technikou, bez použitia strojčeka. Ktovie, ako veľmi bolestivé je toto miesto pri tetovaní a ako rýchlo sa dokáže tetovanie zahojiť. Podľa mnohých fotografií s podobnými tetovaniami, ktoré tatér na svojom Instagrame má, ide o veľmi populárne miesto a ľudia sa neboja.

Zdá sa, že Indy je poriadne populárny tatér, keďže má na svojom Instagrame nazbieraných niečo cez 77 tisíc sledovateľov. Okrem týchto tetovaní na podnebí robí aj rôzne iné tetovania na “bežných“ častiach tela. Dokonca tetuje aj na tie menej bežné časti tela, ako sú intímne partie, na ktoré väčšina tatérov odmieta tetovať. 

Na tetovania podnebia majú ľudia rôzne názory, niekoho doslova strasie a iní majú opačnú reakciu – po podobnom tetovaní ihneď zatúžia, alebo ich nositeľov obdivujú.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.