Táto brazílska tatérka kreslí skutočne príšerne, no ľudia jej kerky milujú

Niekedy sa tvoja neschopnosť naozaj môže stať tvojou prednosťou

Ak už vás unavujú stereotypné tetovania a máte všetkých jelenčekov, nekonečien a malých princov už naozaj plné zuby, potom budú diela tejto tatérky pre vás možno tým pravým orechovým. A hoci vás možno neočaria v tom najlepšom slova zmysle, musíte uznať, že sú prinajmenšom originálne.

26-ročná samozvaná umelkyňa Salvador de Bahia z Brazílie je živým dôkazom toho, že ľudia dnes kúpia naozaj čokoľvek. V salóne Malfeitona, ktorý založila, totiž skrášľuje pokožku ľuďom naozaj zaujímavými kreáciami. Svoje diela sama nazýva tatuagens peba, čo doslovne znamená „odpad“ v tomto odvetví, a nebudeme si klamať, vystihuje jej výtvory skutočne presne. Pravdou totiž je, že Salvador veľa umeleckého talentu teda nepochytila, no aj napriek tomu je schopná zo svojich nevkusných čarbaníc vyžiť, ba čo viac, ľudia ich zbožňujú. Na svojej stránke ma desiatky 5-hviezdičkových recenzií od spokojných zákazníkov a jej instagramový profil sa pýši viac ako 32-tisícami sledovateľov.

Kde artistka k myšlienke založiť si tetovací salón vôbec prišla netušíme, no aspoň nám všetkým dokázala, že keď má človek odhodlanie ani talent nie je treba. Toto sú niektoré z jej „najlepších“ prác. Dali by ste si niečo podobné doživotne vytetovať na kožu?

aaaa super vip freguesa a clienta Brenderagem da bahia já com cartão fidelidade @br3ndrix #gandalf <3 #run EU AMO GANDALF SOU TOLKIENIANETE ///// Desculpe xingar se você é de menor ou não gosta de ler palavras de baixo calão (?) pare de ler nessa parte por favor ——mas porra que galera chata da desgraç viu NA MORAL me mandaram inbox com foto do trecho e DM e comentário estão inconsoláveis eu fico de cara com tamanha arrogância chega a ser engraçado as pessoas vem mesmo ensinar com provas assim ainda vem numa pegada meritocratinha elitista escaldar a percepção de inglês durante um filme dos outros é RUN sim e sabe pq é RUN porque A CLIENTE QUIS porque tava a fim que fosse assim RUN porque ela tem os motivos dela então SE PLANTEM e você se acha o nerdão geek da bahia (e nem é da Bahia olhe pra isso) acha que zerou a Internet mas não sabe de nada man

A post shared by malfeitona tatuagens peba (@malfeitona) on

o #dollynho de ressaca aaaaaa como eu amo essa freguesiaaaa melhores escolharrrrss

A post shared by malfeitona tatuagens peba (@malfeitona) on

FRÔ <3 #flowertattoo #flower #tag #pixo #women #glrpwr #ignorantstyle #ignorantstyletattoo

A post shared by malfeitona tatuagens peba (@malfeitona) on

Minhaww ♡ #failtattoo #ink #cat SEGUNDA

A post shared by malfeitona tatuagens peba (@malfeitona) on

Zdroj: boredpanda.com
Titulná fotka: instagram.com

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!
Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
36
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
17
Jeej
Uups Uups
15
Uups
Haha Haha
45
Haha
Woow Woow
5
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
12 extrémnych typov frajeriek

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME