Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 18.6.2024
sk
Vratislav
cz
Milan, Milana

Svet je naozaj zvláštne miesto. Už keď si myslíš, že ťa asi nič neprekvapí, tak sa rozhodne niečo nájde. O tom, že ľudia majú naozaj rôznorodé a čudesné úchylky, si sa už možno presvedčil pri balónovom fetiši. Tentokrát ti predstavujeme slečnu, ktorá si zarába tým, že sa hrá na bábätko. A berie to naozaj vážne.

Dospelá žena, ktorá si dobrovoľne dáva plienky

Paigey má dvadsaťpäť rokov a pochádza z USA. Od roku 2018 má zvláštnu záľubu, do ktorej investuje poriadne veľa peňazí. Je totiž dospelým bábätkom na plný úväzok. Odkedy sa jej táto zábavka zapáčila, tak sa rozhodla, že o nej bude robiť osvetu, aby sa ľudia s podobnou záľubou nehanbili.

Paigey sa každé ráno budí v postieľke a následne si ide vymeniť svoju plienku. Hneď ako si plienku vymení, ide sa hrať s hračkami a robí veci, ktoré by zväčša robili aj bábätká. S malým rozdielom. Vytvára popritom obsah na svoj blog pre všetkých, ktorí sú tiež prívržencami podobného životného štýlu.

Táto slečna to myslí so životným štýlom dospelého bábätka rozhodne vážne. Mesačne minie na plienky okolo 230 dolárov, čo sa rovná podobnej sume aj v eurách. Vďaka jej blogu, na ktorý prispieva rôzne fotografie a príspevky, si zarába na živobytie a tiež všetky potrebné veci, bez ktorých sa takýto životný štýl nezaobíde.

View this post on Instagram

Hehe I like it better without the shorts

A post shared by Mindlessly Diapered (@mindlessdiaper) on

Platia za to, že sa pozerajú na dospelú ženu, ktorá si mení plienku

Väčšinu ľudí asi strasie pri pomyslení na to, ako si nejaká dospelá žena mení plienku. A vôbec, pri pomyslení na ženu, ktorá má na sebe plienku. Pre mnohých ľudí to nie je obzvlášť erotická predstava. Sú však ľudia, ktorým sa niečo takéto páči a presne pre nich vytvára Paigey dennodenne nový obsah.

View this post on Instagram

Soft baby, silly baby, sitting with her bears

A post shared by Mindlessly Diapered (@mindlessdiaper) on

Ľudia sa tak môžu pozerať na to, ako jej niekto (alebo ona sama) mení plienku, ako sa hrá, prípadne, ako sa bez hanby ukazuje s plnkou plienkou. Ak by sa ti žiadalo vidieť plienky na 25-ročnej slečne, môžeš si pozrieť jej Instagram.

View this post on Instagram

Small & soft

A post shared by Mindlessly Diapered (@mindlessdiaper) on

Zdroj: profimedia.sk


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.