Táto kúpeľňa dostala prezývku „instantná migréna“. Vyzerá totiž ako veľká optická ilúzia

Chcel by si mať takú doma?

Zdroj: © Shutterstock

Kúpeľňa je oázou pokoja. Môžeš sa naložiť do vane, do tej stostupňovej vody a na chvíľu utopiť všetky svoje problémy. Nemusíš myslieť na šéfa a jeho idiotské zadanie, ktoré ti zase hodil na stôl v piatok päť minút pred štvrtou. Ani na nešťastné avokádo, za ktoré si vysolil dve eurá, týždeň ho používal ako kladivo a potom ti zhnilo, kým si bol na veľkej.

Len sa usalašíš, zavrieš oči a relaxuješ. No v tejto kúpeľni toho veľa nezrelaxuješ, teda minimálne ak si jeden z tých slabších jedincov, ktorým je z optických klamov decentne na tyčku. Voľba kachličiek je totiž pomerne nešťastná a čím dlhšie sa na ne pozeráš, tým viac sa ti z nich točí hlava. Ale ktovie… milovník abstraktného umenia ich možno ocení.

I know I have someone here that this will bother

Gepostet von Cammie Mccandless am Dienstag, 16. Juni 2020

Nedávno sa na facebooku ocitla fotografia kúpeľne s netradičným dizajnom a stal sa z nej okamžitý virál. Momentálne má viac ako 43-tisíc zdieľaní a tisíce lajkov či komentárov. Rozdelila užívateľov na dva tábory. Zatiaľ čo niektorým sa jej atypický vzhľad páči, iní tvrdia, že je to katastrofa.

Predsa len, celá kúpeľňa teraz pôsobí krivo. (Alebo to je tou tyčou na záves?!) „Tak toto je instantná migréna,“ napísala jedna z užívateliek do komentára. „Len sa na to pozerám a mám pocit, že padám,“ napísal zase ktosi ďalší. „Asi mám slabý žalúdok, ale chce sa mi z toho zvracať,“ zavŕšila spŕšku pobúrených reakcií táto.

© Shutterstock

Na druhej strane boli tí, ktorým prišiel celý koncept nápaditý. „Perfekcionisti, strčte sa. Podľa mňa je to pecka, konečne niečo kreatívne,“ vyjadril sa v komentári jeden mladík. Aký máš na túto netradičnú kúpeľňu názor ty? Bral by si takú doma alebo sa ti točí hlava už len z obyčajnej fotky? Svoj názor nám prezraď v komentároch.

Zdroj: Cammie Mccandless / Facebook

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
29
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
7
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
5
Haha
Woow Woow
23
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Najdivnejšie zoznamky na internete pre ľudí s netypickým vkusom na partnerov

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME