Táto mačka miluje banány. Jej láska k nim zvečnená na fotografiách ťa privedie do rozpakov

Za podobné fotky by sa ľudia hanbili.

Zdroj: Facebook / Cat Named Bean

Mačky sú miestami veľmi zvláštne stvorenia. Dokážu spať v divných polohách, mať rady veľmi zvláštne veci, občas nemajú rady ryby, aj keď to každý predpokladá, a podobne. Ak by tu mačky neboli, nemali by sme toľko zábavných obrázkov, ktoré by nám zlepšovali dni.

Jednou z takých mačičiek, ktorá ti môže zlepšiť deň, je táto, ktorá miluje banány. Jej láska k nim je zachytená na fotografiách, ktoré sa zakrátko stali virálnymi.

Podobné fotky by si človek neurobil

Táto mačička sa volá v preklade Fazuľka alebo aj Bean. Na jej instagramovom alebo facebookovom účte nájdeš rôzne fotografie z jeho života. Medzi nimi sú však aj také, ktoré si získali o čosi väčšiu popularitu. Bean má totiž veľmi rád banány. Dokáže si ich vychutnávať natoľko, až to môže vyzerať miestami komicky.

Bean je totiž závislý na banánoch a jeho majiteľka sa s touto jeho nezvyčajnou závislosťou podelila na jeho fanpage s takýmto popisom: „Vždy to vyzerá nevhodne a zabíja ma to. Och, zlatý, nevinný Bean. Ďakujem ti za vtipné chvíľky.” Akonáhle tieto fotografie uvidíš, pochopíš.

Tieto fotky by sa rozhodne veľmi rýchlo ujali na nejakom erotickom portáli, ak by bol na mieste mačky človek. V komentároch sa našli aj ľudia, ktorí písali, že ich to vzrušilo. Áno, banány vedia byť miestami veľmi vzrušujúce. Treba uznať, že ak by s podobnou vášňou ako Bean jedol banán nejaký človek, tak by to bolo asi naozaj zvláštne.

Samozrejme, že tieto fotografie si získali za krátku chvíľu poriadnu slávu. Príspevok si získal 48-tisíc zdieľaní a 43-tisíc komentárov. Čo sa týka komentárov, tak, samozrejme, že by internet nebol internetom, ak by sa pod týmito fotografiami nenašli nejaké perličky.

Niektoré z komentárov, ktoré sa našli pod príspevkom s Beanom a jeho banánom

Ale inak je Bean veľmi zlatá mačka

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
19
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
15
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Mladík išiel na rande s babou z Tinderu. Po tom, čo sa stalo, už na ďalšie nepôjde

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME