Táto mačka sa stala hitom internetu. Ukradla majiteľke tablet a začala si robiť selfíčka

Aj s takýmito bizarnosťami sa stretávajú majitelia mačiek.

Zdroj: © Shutterstock

Život ťa naučil, že svoju elektroniku neradno nechávať bez dozoru. Mobily, tablety… ako informuje portál Metro, pokiaľ nežiješ úplne sám, všetko je v bezprostrednom nebezpečenstve. Buď sa tvoji podnapití kamoši rozhodnú poslať stupídne vyznania tvojej dávno zabudnutej ex, alebo celému svetu oznámia, že si sa rozhodol zmeniť sexuálnu orientáciu.

Prípadne sa techniky chopí tvoja drahá ratolesť, začne si púšťať Spievankovo a tebe bude youtube odporúčať dospelých ľudí v klaunských kostýmoch až do konca života. No a potom je tu ešte jedna možnosť. Počas nepatrnej chvíľky nepozornosti sa jej zmocní tvoja mačka… a dopadne to všelijako.

Mačkám nie je nič sväté

Čo presne si predstaviť pod pojmom „všelijako“ nedávno zistila aj mladá čínska študentka. Slečna, momentálne žijúca v Austrálii, je majiteľkou hneď dvoch mačiek – 7-mesačnej Er Nui (hviezda dnešného programu) a ročnej Xiao Ai. Veľmi dobre vie, ako to s nimi chodí a že týmto rozkošným chlpatým kreatúram nie je nič sväté. No teraz sa jej to nadobro potvrdilo.

Gepostet von ว่างๆก็แปลญี่ปุ่น am Sonntag, 27. September 2020

Tablet plný mačacích fotiek

Hneď, ako zbadala svoj nešťastný iPad, pochopila, že sa stal obeťou vandalizmu. Väčšina zločincov by sa snažila zakryť stopy, ale keďže to v tomto prípade bola mačka a na svete hádam niet tvora, ktorému by bolo dianie okolitého sveta ukradnuté viac, neobťažovala sa. Er Nui nechala tablet tak, ako bol – posiaty bielymi mačacími chlpmi a s galériou plnou mačacích portrétov. 

Študentka neverila vlastným očiam – jej mačka si naozaj bez chochmesu urobila privátne fotenie. Fotiek tam bolo požehnane. Na niektorých si modelka líže labku, na iných sa pozerá priamo do objektívu, ostatné zase zvodne zvýrazňujú jej druhú a tretiu bradu. No je si z čoho vyberať.

Gepostet von ว่างๆก็แปลญี่ปุ่น am Sonntag, 27. September 2020

Gepostet von ว่างๆก็แปลญี่ปุ่น am Sonntag, 27. September 2020

Koniec koncov, majiteľka by jej vlastne mala byť vďačná. Ušetrila jej hodiny s foťákom v ruke, ktoré má každý majiteľ domáceho zvieratka bežne na programe. Lebo všetci dobre vieme, že nech už ten malý poklad robí čokoľvek, v sekunde, ako ho chceš odfotiť, zamrzne a snaží sa splynúť s prostredím. Určite je teda praktickejšie, keď sa odfotí sám. 

Zdroj: metro.co.uk 

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
7
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
16 kreatívnych reklám známych značiek, ktoré trafili klinec po hlavičke

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME