Táto mamička sa stala internetovým virálom. Ľudia tvrdia, že vyzerá ako stredoškoláčka

Jej vek by si jej určite netipol.

Zdroj: Shutterstock

Pamätáš si ešte, ako si sa v detstve silou mocou chcel hrať na to, že si dospelý? Kradol si tatkovi kravaty alebo mame lodičky, promenádoval si sa v tom po byte a dúfal, že ti to všetci zožerú, aj keď ťa od zeme nebolo vidieť. Veľmi rýchlo ťa to prešlo. Držalo ťa to možno do puberty, no potom prišla dvadsiatka, dvadsaťpäťka a zrazu ti už predstava vyzerať o päť rokov staršie neprišla taká super ako predtým. 

„Vyzerať mlado je naprd. Všade si odo mňa pýtajú občiansky,“ sťažujú sa ľudia, čo nevyzerajú na svoj vek, no nalejme si čistého vína. Naozaj to je taká tragédia? Nemať vrásky, nešedivieť, nepribrať z jedného jogurtu a nepĺznuť ako husky počas letnej sezóny – čo by ostatní zato dali. Dá sa to vôbec? Starnutie je predsa prirodzená súčasť života a jeho známkam sa človek jednoducho nevyhne… alebo žeby predsa?

Internet je plný fotiek hollywoodskych herečiek, ktoré by si to aj po päťdesiatke mohli strihnúť domov krížom cez prehliadkové mólo a nikto by nezistil, že tam niečo nesedí. Lenže tie majú k dispozícii zástup plastických chirurgov, ktorých si bežný človek dovoliť nemôže. Táto žena je však jasným dôkazom, že v niektorých prípadoch to vôbec nie je potrebné. Stačí genetika.

45-ročná mamička svojím vzhľadom ohúrila takmer 3 milióny ľudí

Z 24-ročnej Lizy Gulyaewy sa stal internetový virál po tom, čo sa na TikToku podelila o fotografiu svojej maminy. Teda ženy, ktorá by údajne jej mamou byť mala, no rozhodne na to nevyzerá. „Ľudia sa ma pýtajú, ako je možné, že vyzerám tak mlado. Nuž, pozrite sa na moju mamu,“ hovorí vo videu a potom prichádza šok. Jej 45-ročná mama by, čo sa vzhľadu týka, mohla byť pokojne jej rovesníčkou.

@liza_gulyaewa

thanks mum for good genetics ♥️ #fyp

♬ original sound – Sarah Cothran

Ľudia ostali v šoku. „Mama je napravo alebo naľavo? Neviem to rozoznať,“ napísal jeden zo zmätených komentujúcich. „Aké prípravky na pleť používate? O toto tajomstvo sa musíte okamžite podeliť so svetom,“ dožadoval sa odpovede zase niekto ďalší. „Mám 15 a tvoja mama vyzerá mladšie než ja,“ komentoval zase niekto iný, a hoci to je možno trochu pritiahnuté za vlasy, zase tak mimo to nie je. A čo ty? Tipol by si pani 45 rokov? 

Zdroj: liza_gulyaewa / TikTok 

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
4
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
22
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Vtipné hlášky matiek, o ktoré sa ich deti jednoducho museli podeliť


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME