Táto nahnevaná mačka je považovaná za nástupkyňu legendárnej Grumpy Cat

Podobnosť sa naozaj nedá uprieť.

Zdroj: the_cat_named_meowmeow / instagram.com

Tak, ako po smrti kráľa na jeho trón zasadne nový panovník, a rovnako, ako si kostým padlého superhrdinu oblečie jeho nástupca, aj memes môžu byť dedičným titulom. Dokazuje to objav mačky, ktorá je považovaná za druhú Grumpy Cat.

Internet si obľúbil mačku, ktorá sa náramne podobá na už nežijúcu legendu internetových memes, píše Unilad. Novoobjavená hviezda z Taiwanu nesie meno Meow Meow, ktoré zrejme dostala po tom, ako sa tak sama predstavila. Extrémna podoba s Tardar Sauce, ako znelo pôvodné meno Grumpy Cat, sa nedá prehliadnuť.

Meow Meow má desať rokov a so svojou súčasnou majiteľkou Clarou je asi od svojich desiatich mesiacov. Clara mačku objavila v jednom z útulkov, kde ju zanechal jej predchádzajúci majiteľ. Aký človek je schopný vzdať sa takéhoto pokladu? Hoci sa Meow Meow tvári veľmi mrzuto, v skutočnosti je veľmi dobrá.

Mačka má so svojou majiteľkou skutočne krásny vzťah. Clara vraví, že jej chlpatá spoločníčka ju každé ráno budí takmer profesionálnou masážou. Na oplátku dostane všetko to, čo mačka potrebuje k šťastnému životu. Keď Meow Meow ochorela, Clara ju vzala na náročnú mesiac trvajúcu liečbu do Spojených štátov.

Má mačička z Taiwanu šancu skutočne sa stať novou Grumpy Cat? Áno a zároveň nie. Meow Meow sa na svoju predchodkyňu naozaj neuveriteľne podobá. Na strane druhej, na sociálnych sieťach má príliš málo fotografií a mala by byť aktívnejšia. Čo je ale najdôležitejšie, memes vznikajú vždy úplne spontánne a prvotné očarenie Grumpy Cat internet už nikdy znova nezažije…

Zdroj: unilad.co.uk

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
10
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Skvelé Malé ženy neboli sfilmované prvýkrát. Pozri sa s nami na predchádzajúce adaptácie

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME