Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.7.2024
sk
Magdaléna
cz
Magdaléna, Magda
, Magdalena

Tak, ako po smrti kráľa na jeho trón zasadne nový panovník, a rovnako, ako si kostým padlého superhrdinu oblečie jeho nástupca, aj memes môžu byť dedičným titulom. Dokazuje to objav mačky, ktorá je považovaná za druhú Grumpy Cat.

Internet si obľúbil mačku, ktorá sa náramne podobá na už nežijúcu legendu internetových memes, píše Unilad. Novoobjavená hviezda z Taiwanu nesie meno Meow Meow, ktoré zrejme dostala po tom, ako sa tak sama predstavila. Extrémna podoba s Tardar Sauce, ako znelo pôvodné meno Grumpy Cat, sa nedá prehliadnuť.

Meow Meow má desať rokov a so svojou súčasnou majiteľkou Clarou je asi od svojich desiatich mesiacov. Clara mačku objavila v jednom z útulkov, kde ju zanechal jej predchádzajúci majiteľ. Aký človek je schopný vzdať sa takéhoto pokladu? Hoci sa Meow Meow tvári veľmi mrzuto, v skutočnosti je veľmi dobrá.

Mačka má so svojou majiteľkou skutočne krásny vzťah. Clara vraví, že jej chlpatá spoločníčka ju každé ráno budí takmer profesionálnou masážou. Na oplátku dostane všetko to, čo mačka potrebuje k šťastnému životu. Keď Meow Meow ochorela, Clara ju vzala na náročnú mesiac trvajúcu liečbu do Spojených štátov.

Má mačička z Taiwanu šancu skutočne sa stať novou Grumpy Cat? Áno a zároveň nie. Meow Meow sa na svoju predchodkyňu naozaj neuveriteľne podobá. Na strane druhej, na sociálnych sieťach má príliš málo fotografií a mala by byť aktívnejšia. Čo je ale najdôležitejšie, memes vznikajú vždy úplne spontánne a prvotné očarenie Grumpy Cat internet už nikdy znova nezažije…

Zdroj: unilad.co.uk


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.