Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 18.6.2024
sk
Vratislav
cz
Milan, Milana

Možno si ešte spomínate na prípad dvojfarebných šiat, na ktorých jedna časť internetu videla bielo-zlatú kombináciu a tá druhá, ktorá mala jednoznačne pravdu, zase čiernu a modrú farbu. Po týchto šatách prišla ďalšia kauza, ktorá rozdelila internet na dva tábory a to tenisky značky Vans, ktorých majiteľka si na Twitteri kládla otázku, či sú ružovo-biele alebo šedo-zelenkasté. No a na záver sa odkláňame od odevov, lebo svetlo sveta uzrela nahrávka, ktorej sa taktiež podarilo popliesť nám hlavy.

mashable.com (https://mashable.com/2015/02/26/dress-white-gold-blue-black/)
popsugar.com (https://www.popsugar.com/news/Optical-Illusion-Sneakers-Teal-Gray-Pink-White-44141375)

Nahrávka má síce len zopár sekúnd, no aj tak obletela internet šialenou rýchlosťou a ľudia sa teraz pýtajú, či je na nej počuť slovo „Yanny“ alebo „Laurel“. Najprv všetci počuli slovo „Yanny“, potom sa však začali objavovať aj tí, ktorí jednoznačne počuli „Laurel“. No a čuduj sa svete, nakoniec počuli oboje – niekedy v závislosti od toho, na akom prístroji si nahrávku vypočuli (či už na mobile alebo počítači).

A čo počuješ ty?

Zdroj: buzzfeed.com
Titulná fotka: CloeCouture / twitter.com


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.