Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 22.2.2024
sk
Etela
cz
Petr
Zdroj: ©Shutterstock

Táto speváčka vraj smrdí ako robotník. 10 celebrít, ktoré majú divné hygienické návyky

Na niektoré celebrity možno zmeníš názor.

Všetci sme rozdielni a mnohí máme úplne odlišné hygienické návyky. Tie základné by sme však mali mať všetci približne rovnaké. Aj vo filmovom a hudobnom priemysle nájdeme mnoho „hygienických“ podivínov, ktorí idú proti prúdu.

V tomto článku sa spoločne pozrieme na desať svetových celebrít, ktoré obzvlášť vyčnievajú z davu. Samozrejme, svoje návyky občas meníme zo dňa na deň. Preto dúfame, že niektorí ľudia v našom zozname sa už stihli polepšiť (alebo aspoň nezhoršiť).

1. Megan Fox

Známa americká herečka je nesplneným snom mnohých mužov. Hoci bude mať čoskoro už 37 rokov, stále si udržiava dokonalú postavu a vzhľad. V januári 2022 sa zasnúbila s hudobníkom, ktorého všetci poznajú pod umeleckým menom Machine Gun Kelly.

V súčasnosti je ich vzťah v kríze a viaceré indície naznačujú, že ich láske zakrátko zazvoní povestný „umieračik“. Možno je to aj kvôli tomu, že Megan si po sebe nesplachuje toaletu.

Megan Fox, herečka, film, hygiena
Shutterstock

2. Johnny Depp

Ako sme ťa nedávno informovali v predošlom článku, hviezdny herec a hudobník už čoskoro zamieri na Slovensko. Lístky sa míňajú ako teplé rožky, preto sa radšej poponáhľaj. Johnny si zahral hlavnú úlohu vo viacerých kultových filmoch, pre mnohých Slovákov sa bude navždy spájať s Pirátmi z Karibiku.

Keďže je tuhý fajčiar, viacero herečiek sa naňho sťažovalo, že nemá najsviežejší dych. Angelina Jolie mu dokonca dala pri natáčaní filmu Turista mentolové cukríky.

Johnny Depp, Slovensko, herec, hudobník, hygiena
Shutterstock

3. Kesha

Americká speváčka Kesha má na svojom konte niekoľko známych hitov, ktoré hrali „do zbláznenia“ aj naše rádiá. Okrem skladieb však zaujala média aj svojimi vyjadreniami. Niektorí ľudia o nej povedali, že smrdí ako obyčajný robotník. Speváčka navyše povedala, že si umýva zuby s whiskey.

Kesha, speváčka, spev, hudba, hygiena, návyky
Shutterstock
Valentín, tip na darček

Mohlo by ťa zaujímať:

Tipy na valentínske darčeky, ktorými potešíš svoju polovičku

4. Robert Pattinson

Slovenské dievčatá kedysi snívali, že sa v noci pri ich posteli objaví tento okúzľujúci upír a vyslobodí ich z „obyčajného“ sveta. Medzičasom si už Robert zahral aj omnoho serióznejšie herecké postavy, hoci v Batmanovi bol opäť niekým nereálnym. Každopádne, je o ňom známe, že si svoje vlasy neumýva až tak často. Raz si ich bez šampónu neumyl až dva mesiace.

Robert Pattinson, herec, film, hygiena, umývanie vlasov
Shutterstock

5. Miley Cyrus

Kedysi detská a tínedžerská celebrita, dnes speváčka pre všetkých. Samozrejme, pre tých, ktorým sa páči jej hudobná tvorba. Miley už stihla počas svojej kariéry šokovať veľakrát, preto sa nemôžeš čudovať, že sa nachádza aj v tomto zozname. A prečo? Neznáša domáce práce a všetko, čo je s nimi spojené. Preto by ťa pri návšteve jej domu čakali napríklad zvieracie fekálie a moč.

Miley Cyrus, spev, speváčka, hudba, hygiena, návyky
Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.