Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 12.7.2024
sk
Nina
cz
Bořek

Sydney Smith je žena, ktorá nadovšetko miluje žirafy. A tak sa rozhodla, že sa stane jednou z nich. Chcela sa stať slávnou a to sa jej podarilo. V Los Angeles je to už známa tvár (alebo krk?). Začala si naťahovať svoj krk nosením kovových kruhov, ktoré mali skoro dva a pol kila. Stále pridávala ďalšie a ďalšie až ich mala na krku pätnásť. Inšpirovala sa kmeňom Padaungov, ktorý žije v juhovýchodnej Ázií, kde ženské krky dosahujú neuveriteľné rozmery a to až 30 centimetrov.

Sydney sa ale vzdala svojho úsilia, pretože jej život sa tým riadne skomplikoval. Sama hovorí, že:

,,Nedokážem žiť ako žena s dlhým krkom s pätnástimi krúžkami okolo krku v Spojených štátoch amerických. Iba ak by som bola ochotná úplne sa izolovať od okolitého sveta, nepotrebovala by som vyjsť z domu a ani šoférovať… Vtedy by to možno šlo.“ 

dailymail.co.uk/Incredible Features Inc/mediadrumworld.com(http://www.dailymail.co.uk/femail/article-4319364/Giraffe-woman-gives-quest-long-neck.html)

,,Strávila som s kruhmi päť rokov a stala som sa introvertom. Cítila som sa veľmi izolovaná a kruhy začali preberať môj život v každom smere. Už to viac nebolo o Sydney, ale o kruhoch.“

twitter/TheGiraffeWoman (https://twitter.com/TheGiraffeWoman/status/615620376253435909)

https://www.instagram.com/p/pqTFwawmbR/?taken-by=sydneyvsmith

Za hlúposť sa platí a tak žirafia žena musela absolvovať terapie a cvičenia a lekári sa snažili dať jej krk ako tak dokopy. Pod váhou kruhov veľmi stuhol a bol oslabený a posiaty modrinami. Postupom času sa však začína zmenšovať.

Sydney však nič neľutuje a život s kruhmi si vraj užila. Tak teraz nevieme, buď si len rada protirečí alebo má schizofréniu? Ťažko povedať.  Momentálne však vedie normálny život a stará sa o jej malé žirafiatko.

https://www.instagram.com/p/BV1IFR0B3XJ/?taken-by=sydneyvsmith

Zdroj: dailymail.co.uk. social.diply.com
Titulná fotka: instagram.com/instagram.com


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.