Táto žena už odmieta mať pohlavný styk s mužmi. Duchovia jej vyhovujú oveľa viac!

Duchov vystriedala už 15 a nemá v úmysle s tým skončiť!

Mladá britská dáma s okúzľujúcim menom Amethyst Realm sa objavila v televíznej talkshow. Dôvod jej pozvania do programu bol úplne priamočiary – Amethyst tvrdí, že sexuje s duchmi. Prvýkrát si to s duchom rozdala približne pred dvanástimi rokmi.

V tom čase žila so svojim partnerom, ktorý veľa pracoval. Amethyst opisuje, že v dome zvykla cítiť prítomnosť niečoho alebo niekoho. Ducha údajne nevidela, ale vnímala jeho dotyky a energiu. Aké konkrétne vnemy a pocity zažívala je vraj takmer nemožné vysvetliť niekomu, kto takú vec nemá za sebou.

Jedného dňa, keď bol priateľ preč, zacítila žena prítomnosť ducha. Rozhodla sa situáciu využiť a posunúť to na ďalšiu úroveň. Nahodila na seba zvodné negližé a ľahla si do postele v miestnosti, kde bolo ducha najviac cítiť. Bubák návnade neodolal a vrhol sa na Amethyst. Pre ňu to bol jeden z najintenzívnejších erotických zážitkov v živote. Odvtedy vystriedala asi pätnásť milencov zo záhrobia. Vraj ich vie rozlišovať na základe ich energie.

„V súčasnosti o mužov nemám záujem,“ znejú slová Angličanky. S priateľom sa rozišli po tom, čo jedného dňa počas svojho príchodu domov spozoroval za oknom siluetu muža. Viac než výčitky od chlapa a následný rozchod ju mrzelo to, že na rozdiel od neho, ona nikdy nemala možnosť vidieť podobu svojho obrábača zo záhrobia. Amethyst verí, že sa jej raz podarí nájsť spriaznenú dušu (ha!) s ktorou si založí rodinu. Podľa nej je dokonca možné, s prízrakom aj otehotnieť.

Toto nie je titulok, ktorý by si chcel vidieť pod tvárou svojej dcéry v celoštátnej televízii…

Je čas na staré známe teleshopingové „Ale to zďaleka nie je všetko!“. Amethyst totiž nie je jedinou Britkou, ktorá predstúpila pred svet so svojim duchofilným coming-outom. Sian Jameson tvrdí, že mala pohlavný styk s fešákom zo starej maľby. Po rozchode sa presťahovala do historického domčeka zo 16. storočia v ktorom predošlý majiteľ nechal množstvo starých kníh a obrazov. Sian najviac zaujal portrét dobre vyzerajúceho muža, datovaný do roku 1820.

Rada nad zlato!

Po niekoľkých mesiacoch sa žena jedného rána zobudila a videla, ako vedľa nej leží niekto, kto sa veľmi podobá na týpka z obrazu. Najprv bola vydesená, no po chvíľke sa začali vášnivo milovať. Podľa Sian bol ten sex doslova ako z iného sveta. Chlapík so Sian komunikoval telepaticky a prezradil, že sa volá Robert. Údajne bol nesmierne nežný a zručný. Keď Robert dokončil svoje dielo, vyparil sa. Podobne prebiehalo aj ich ďalšie stretnutie po niekoľkých dňoch. To bolo žiaľ aj posledným. Robert sa už neobjavil. Kvôli tejto strate Sian strašne plakala a sklamanie jej zlomilo srdce. Zdá sa, že tento krutý svet nedopraje ľuďom pôžitky spojené s interdimenzionálnymi sexuálnymi dobrodružstvami…

Zdroje: mirror.co.ukthesun.co.uk

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
9
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
56
Haha
Woow Woow
9
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Komentáre 1

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Ľudia roky trolia tento švajčiarsky ,,supernožík." Tieto recenzie naň ti odpália dekel!

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME