Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.4.2024
sk
Slavomír
cz
Evženie
, Evžénie

Táto známa speváčka sa pýši vysnívanou postavou. Ako sa jej podarilo schudnúť?

Speváčka počúva samé lichôtky.


Speváčku Ewu Farnu registrujeme na speváckej scéne už niekoľko rokov a preslávil ju najmä hit Měls mě vůbec rád, ktorý vydala ešte v roku 2006.

Keď sa stala speváčka mamou, začali sa hromadiť negatívne komentáre na jej postavu, s čím sa však rozhodla niečo spraviť. A momentálne už počúva samé lichôtky. Ako to dosiahla?

„Jediné, čo sa nebojím takto na sieťach odporučiť, sú kvalitné potraviny a čo najmenej priemyselne spracovaných potravín,“ prezradila Ewa pre magazín Blesk.

K tomu, samozrejme, pridáva aj pohyb, ktorý je jednoznačne potrebný. „Pohyb, akýkoľvek vás baví, a to nielen kvôli chudnutiu, ale aby ste boli zdraví. Počúvajte odborníkov, nie slávnych ľudí z Instagramu. Najdôležitejšie je overovať si zdroje,“ povedala, pričom dodala, že aj ona sama naletela nezmyslom ako napríklad práškové diéty a podobne.

„Krátkodobé diéty sľubujúce schudnúť desať kíl za desať dní a potom návrat k svojim zvykom považujem za blbosť,“ uzavrela speváčka.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.