Pondelok 26.9.2022
sk
Edita
cz
Andrea
, Ondřejka

Taylor Dome, snúbenica Taylora Lautnera, si vezme jeho priezvisko. Z oboch tak bude Taylor Lautner

Bude to trochu komplikované...


Náhoda, o ktorú sa postaral sám osud. Herec Taylor Lautner je od roku 2018 vo vzťahu s Taylor Dome. Ako píše portál LADbible, Lautner nedávno v talk show The Kelly Clarkson Show prezradil, že chystajú svadbu a zdôraznil tiež, že keď sa vezmú, jeho partnerka bude nosiť jeho priezvisko.

To ale môže priniesť poriadny zmätok. Obaja zaľúbenci majú už teraz rovnaké krstné meno a po svadbe bude z oboch Taylor Lautner. „Spýtal som sa jej, či má záujem o moje priezvisko, keďže už zdieľame rovnaké krstné meno,“ povedal herec. „Takže to bude extra komplikované. Doslova budeme tou istou osobou.“ Čo dodať?

Je celkom isté, že ak toto predsavzatie dodržia, v praktickom živote im to zaručí viacero vtipných situácií. V relácii sa Lautner rozhovoril aj o tom, ako sa so svojou snúbenicou prvýkrát stretol. Zoznámila ju s ním jeho sestra Makena Moore. „Sadli sme si a zvyšok je história,“ dodal. So vzťahom vyšli na verejnosť v roku 2018 a v roku 2021 Lautner svoju vyvolenú požiadal o ruku.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť