Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 24.7.2024
sk
Vladimír
cz
Kristýna, Tina
, Kristina, Kristen

TEDI sťahuje z trhu nebezpečné kuchynské náradie. Obsahuje zdraviu škodlivé látky

Produkty sa dajú vrátiť.


Zo slovenského trhu mizne opäť ďalší rizikový produkt. Tentokrát je tu obchod TEDI, ktorý sťahuje z predaja nebezpečné kuchynské náradie. Ako uvádza, nachádza sa v ňom zvýšená úroveň zdraviu škodlivých látok.

Podľa informácií od predajcu ide o výrobky pod názvom Alpina Kuchynské náradie (set 6 ks) s číslom tovaru: 43255002531000000200 a ďalej Alpina naberačka, pri ktorej je číslo tovaru: 36313002531000000300.

Dôvodom na stiahnutie z predaja je nepríjemné odhalenie počas testovania produktov. To preukázalo zvýšené hodnoty primárnych aromatických amínov. Ako vyplýva zo správy TEDI, ide o zdraviu škodlivé látky, preto obchod neodporúča, aby zákazníci tieto produkty používali.

Action sa rozširuje

Mohlo by ťa zaujímať:

Populárny Action sa rozširuje do ďalšieho slovenského mesta. Hľadá ľudí na tieto pozície

V prípade, že si si ich kúpil, tak ich môžeš pokojne vrátiť na ktorejkoľvek z predajní. Za produkt ti bude vrátená plná kúpna suma (dve, resp. tri eurá) alebo si môžeš vybrať iný tovar.

Obchod sa za nepríjemnosti zákazníkom ospravedlňuje. Ako ďalej uvádza, v prípade akýchkoľvek otázok je možné TEDI kontaktovať na telefónnom čísle +421 248 255 100 alebo cez mailovú adresu slovakia@tedi.com.

TEDI

Tagy:

Viliam Šuška
Fanúšik popkultúry, predovšetkým kinematografie. Sledujem aktuálne dianie, avšak občas odo mňa nájdeš aj nejaký zaujímavý technologický či herný článok, prípadne zaujímavosti.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.