Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.4.2024
sk
Slavomír
cz
Evženie
, Evžénie

TEDi sťahuje z trhu nebezpečný tovar. Obsahuje zdraviu škodlivú látku

Produkt je možné vrátiť v ktorejkoľvek predajni.


Opäť je to tu znova. Len nedávno sme ťa informovali o tom, že TEDi sťahuje z predaja nebezpečné perá a teraz mizne z regálov obchodov ďalší produkt. Ako informuje spoločnosť TEDi, sťahuje z trhu nebezpečný výrobok. Dôvodom je, že obsahuje zdraviu škodlivú látku.

Ide o viacfarebnú masážnu loptičku. Tá by podľa všetkého mala obsahovať vysoké hladiny zdraviu škodlivej látky diisobutyl-ftalát, ktorá môže byť zdraviu škodlivá. Ako vysvetľuje TEDi priamo na svojej stránke, ide o masážnu loptičku s číslom tovaru: 89529001241000000155.

Testy preukázali výrazne zvýšené hodnoty diisobutyl-ftalátu (DIBP). „Táto látka môže byť zdraviu škodlivá, a preto sa tento výrobok neodporúča používať,” uvádza spoločnosť TEDi ako dôvod, prečo ju sťahuje z trhu.

TEDi sťahuje z trhu
TEDi
TEDI sťahuje produkty

Mohlo by ťa zaujímať:

TEDI sťahuje z predaja viaceré produkty. Obsahujú nebezpečnú látku

Tovar je možné vrátiť

Tovar už z regálov predajní zmizol, avšak predával sa v období medzi 8. septembrom 2023 do 15. februára tohto roku. Je tak pravdepodobné, že ho bude mať doma dosť veľké množstvo Slovákov.

Ako informuje TEDi, zákazníci môžu tovar vrátiť na ktorejkoľvek predajni, pričom im bude vrátená kúpna cena 1,55 eura alebo si môžu tovar vymeniť za iný.


Tagy:

Viliam Šuška
Fanúšik popkultúry, predovšetkým kinematografie. Sledujem aktuálne dianie, avšak občas odo mňa nájdeš aj nejaký zaujímavý technologický či herný článok, prípadne zaujímavosti.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.