Telenovely, ktoré sme pozerali ako malí a chalani boli zamilovaní do hlavných postáv

Kto by to bol povedal, že Natalia Oreiro má momentálne 41 rokov?

Akoby to bolo včera, keď sme hneď po zhodení školských tašiek bežali k televízoru a sledovali obľúbenú telenovelu. Vtedy pozerala tieto nekonečné a napätím nabité príbehy so zatajeným dychom celá rodina.

Teraz si povieme, že to boli poriadne hlúposti, no vtedy bola realita úplne iná. Tie telenovely nás dokázali doslova pohltiť. Nedokázali sme sa od ich zápletiek odtrhnúť. Je pravda, že sme tiež nemali taký široký výber mediálnych výstupov, aké máme k dispozícii teraz. Poď sa s nami pozrieť na príbehy, ktoré si pamätajú snáď všetci.

Skrytá vášeň

Telenovela sa u nás vysielala na stanici Markíza približne v roku 2004. Nebola by to poriadna telenovela, keby tu nie je zápletka založená na nenávisti. Tu išlo konkrétne o dve znepriatelené rodiny, bratov Reyesovcov a sestier Elizondových. Kolumbijská telenovela sa, samozrejme, točila okolo toho, ako sa traja bratia zamilovali do troch sestier. Mnohí hrdinovia však nemali úplne čisté úmysly, preto sa dala telenovela krásne rozvinúť na 188 častí.

Esmeralda

Čo by to bol za článok o telenovelách, keby sa tu neobjaví aspoň jedna s takýmto názvom. U tvorcov bolo populárne, že si radi pre telenovely vyberali mená hlavných hrdiniek. Mexická telenovela bola vytvorená v roku 1997. Hlavnými postavami sú, samozrejme, Esmeralda a José Armanda, ktorí sa do seba zamilujú. Príbeh je okorenený tým, že Esmeralda je slepá a José je zasnúbený so svojou sesternicou, ktorú však nemiluje.

Rosalinda

Môže to vyzerať ako konečne niečo šťastné a romantické, keď má Rosalinda s Fernandom Josém krásne manželstvo, ba dokonca dcéru. Avšak, nebola by to telenovela, keby sa to nejak nezamotá. Josého macocha chce šťastnú dvojicu rozdeliť a prezradí mu, že Rosalindina matka zabila jeho otca. Jej matka však len na seba zobrala vinu, čo však José netuší. Medzitým stratí Rosalinda pamäť, stane sa speváčkou, hľadá unesenú dcéru a mnoho ďalšieho.

Keď budeš moja

Kučeravá speváčka Paloma si s bohatým majiteľom haciendy, Diegom, sľúbi, že sa po roku nájdu a zosobášia sa. Avšak, aká by to bola predsa telenovela, keby to má menej ako 200 častí? Samozrejme, keďže ich bolo viac ako 200, ich láske boli neustále hádzané pod nohy polená.

Sladká Valentína

Konečne trochu iná telenovela ako boli ostatné. Hlavnou hrdinkou je tučná dievčina, ktorá navyše nosí ešte aj okuliare a jej mamina je alkoholička. Valentína je v seriáli zamilovaná do svojho bratranca, ktorý je športovec.

Yago, syn džungle

Prerobený Tarzan pre dospelých. Yago je chlapec, ktorý príde o svojich rodičov a vyrastá v pralese. V seriáli sa stretáva s čiernovlasou kráskou, ktorá šla na výlet do pralesa, aby zabudla na svojho snúbenca. Samozrejme, akonáhle sa pohľady týchto dvoch stretnú, okamžite sa do seba zamilujú.

Divoký anjel

Telenovela, ktorú pozerali všetci, aj chalani. To hlavne vďaka hlavnej hrdinke, ktorú hrala Natalia Oreiro, ktorá visela na mnohých plagátoch v detských izbách. V seriáli predstavovala hrdinku Milágros, ktorá bola vulgárna a drzá na rozdiel od ostatných, typických hrdiniek telenoviel. Nesmieme zabudnúť ani na herca, do ktorého sa zamilovali všetky nežné polovičky, Facundo Arana sa zhostil v seriáli roly Iva Di Carla.

Škaredá Betty

Telenovela, ktorá sa rozhodne vymyká stereotypom, ktoré sme už zo všetkých telenoviel veľmi dobre poznali. V každej jednej bola totiž nádherná a štíhla hlavná hrdinka. Táto bola práve tým iná, že hlavná postava bola škaredá, mala okuliare a strojček na zuboch, hrozne sa obliekala…

Kachorra, žena na úteku

Ďalšia úspešná telenovela s obsadením Natalie Oreiro. Hlavná hrdinka sa zapletie s bohatým mužom, ktorý je zavraždený a vina padá na ňu. Auto, ktoré ju preváža do väznice má však nehodu, žena ktorá sedí v druhom aute prišla o pamäť, a tak sa Kachorra vydáva počas seriálu za ňu.

Titulná fotka: Televisa, youtube.com/NataliaOreiro#1

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
7
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Spoločnosť musela z predaja stiahnuť Pikachu donuty: Boli príliš škaredé!

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME