Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 30.11.2022
sk
Ondrej, Andrej
cz
Ondřej
V spolupráci s JOJ Group

Televízia JOJ sa chystá spustiť vlastnú streamovaciu službu. Fungovať by mala ešte tento rok

K bohatej ponuke streamovacích platforiem chce prispieť aj Jojka.

Streamovacie služby sa tešia stále väčšej popularite. Diváci majú k dispozícii overený Netflix, ale aj Amazon Prime, HBO GO (resp. Max), Disney+, Hulu, Paramount+ či Apple TV+. Pozadu, pravdaže, nechcú ostať ani slovenskí hráči. Ako píše portál Živé, svoju vlastnú streamovaciu službu sa chystá spustiť televízia JOJ. Potvrdil to jej obchodný riaditeľ Martin Heržo.

Podľa neho by sa táto platforma mohla spustiť ešte tento rok. S veľkou pravdepodobnosťou sa televízia inšpiruje Markízou, ktorá už vlastnú video-on-demand platformu má. Diváci by sa na nej mohli dostať k obsahu ešte pred premiérou v televízii, prípadne k špeciálnemu platenému obsahu. Okrem toho televízia pripravuje aj spustenie športovej stanice JOJ Šport.

Profimedia

Bude rozhodne zaujímavé sledovať, či sa televízii podarí osloviť nových divákov. Konkurencia je totiž silná. Treba tiež spomenúť, že taký Netflix pridáva k svojím titulom aj českú (a výnimočne aj slovenskú) lokalizáciu, obsah HBO GO je zase k dispozícii kompletne s českou lokalizáciou. Na jeseň by aj k nám mala doraziť služba HBO Max, ktorá prinesie ešte viac atraktívneho obsahu.

A potom je tu, pravdaže, aj Markíza so svojou službou Voyo. Tá si dokázala získať veľké množstvo divákov a televízia do nej plánuje ďalej masívne investovať. Podľa riaditeľa Markízy Matthiasa Setteleho pre Voyo plánujú čoskoro vyrábať aj seriály. Dúfajme teda, že sa nová služba televízie JOJ medzi konkurenciou nestratí.

Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť