Televízna moderátorka pobavila divákov svojím sakom. V jej výstrihu si všimli dobre známy tvar

Veľký návrat výnimočného módneho kúska

Ľudské zmysly najlepšie fungujú vtedy, keď prichádzajú do kontaktu s dobre známymi podnetmi. Mozog má tendenciu hľadať poriadok vo svete okolo seba a v neznámych tvaroch často vidí niečo, čo mu je blízke.

Niekto vo voľnom čase rád sleduje dokumenty o vesmíre a vo výstrihu austrálskej moderátorky preto uvidí raketu. Ďalší ľudia zasa preferujú iné filmy a spozorujú tam niečo úplne iné:

https://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-6571905/Eagle-eyed-viewers-mock-Channel-Nine-newsreader-phallic-jacket.html?ito=social-faceboo

Samantha Heathwood z televízneho kanála Channel Nine sa na obrazovke objavila v saku, ktoré mnohým okamžite evokovalo pohlavný úd. Austrálsky internet okamžite reagoval – falické sako sa vrátilo!

Áno, skutočne môžeme hovoriť o návrate, pretože rovnaký kúsok oblečenia na sebe mala v roku 2015 moderátorka Natarsha Belling zo stanice Channel Ten. Aj vtedy sa na ňom protinožci bavili tak dobre, ako teraz.

https://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-6571905/Eagle-eyed-viewers-mock-Channel-Nine-newsreader-phallic-jacket.html?ito=social-facebook

To stále nie je všetko! V podobných odevoch mali austrálski diváci možnosť vidieť aj ďalšie dve moderátorky:

https://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-6571905/Eagle-eyed-viewers-mock-Channel-Nine-newsreader-phallic-jacket.html?ito=social-facebook

Falické sako je verejnosťou považované za nepodarený kúsok nielen svojou podobnosťou k istému orgánu. Jednoducho vyzerá zle samo o sebe aj bez spojitosti s mužským prirodzením. Ako sa ale hovorí – nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie. Austrálske moderátorky by ešte stále mohli siahnuť po týchto šatách:

https://www.reddit.com/r/mildlypenis/comments/7inkkb/this_dress/

Sedenie za pultom v štúdiu má tú výhodu, že na spodný diel oblečenia si netreba dávať veľký pozor. Ťažko je teda zistiť, či sa už niektorej z televíznych moderátoriek podarilo prísť na pľac v týchto legínach. Znie to však veľmi pravdepodobne.

https://imgur.com/

Najprv sme si mysleli, že falické saká sú špecialitou len austrálskych televízií. No, mýlili sme sa. Práve včera sme mali možnosť presvedčiť sa o tom, že sa pomaly začínajú ukazovať aj na slovenských televíznych obrazovkách.

TV Markíza

Zdroj: dailymail.co.uk
Titulná fotka: Nine, TV Markíza

Reagujte!
Grr Grr
3
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
23
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
9 jednoduchých rád, ktoré ti pomôžu naučiť sa jesť zdravo a vydržať

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME