Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 29.1.2023
sk
Gašpar
cz
Zdislava
, Zdeslava
Zdroj: ©ArtCaveManiac / EMEFKA

Ten, čo sa zamiloval, a ten, čo už zháňa druhú. Toto je 5 typov mužov po prvom rande

Ťažko povedať, či je horšie číslo jedna alebo dva.

Čo sa zvyčajne deje na rande, asi všetci vieme, ale čo tak po ňom? Ženy skáču meter dvadsať, od radosti kričia do vankúša a na Pintereste hľadajú dokonalé svadobné šaty, a muži? Nuž, muži robia všeličo. Za pomoci nášho šikovného ilustrátora sme ich na základe toho, čo presne, rozdelili do piatich skupín a pevne veríme, že tvoj ďalší objav nebude číslo jedna.

1. Ten, čo nestráca čas

Život je krátky a ten dole nebude vstávať na povel večne, hovorí si, keď desať minút po tom, čo dal zbohom budúcej láske svojho života, opäť otvára Tinder. Doľava, doprava, doľava, doprava – šmýkať prstom po obrazovke predsa nie je trestné. Čo oko nevidí, to srdce nebolí, a keby aj bolelo. Hádam nebude zajtra večer bezducho zízať do plafóna.

ArtCaveManiac / EMEFKA

2. Ten, čo sa už stihol zamilovať

„Už si prišla domkov?“ píše jej, len čo sa za ním zabuchnú vchodové dvere, a ďalšiu polhodinu hypnotizuje mobil pohľadom. Bola dokonalá. To, po čom celý život túžil, sa mu práve naservírovalo na striebornom podnose a jeho prepadla bytostná potreba udusiť ju láskou skôr, ako zdúchne s jeho najlepším kamarátom ako tá posledná. Určite je nadšená. Preto neodpisuje.

ArtCaveManiac / EMEFKA

3. Ten, čo sa už tešil domov

Niežeby mu nebolo dobre. Pekná bola, milá bola, vyhla sa rečiam o bývalom, ktorý po sebe jakživ nezložil záchodovú dosku, a dokonca to vyzeralo, že ani v hlave nemá nasr*té. Nebola rozvedená, nemala tri deti, dlhy, ktoré by priemerný človek nesplatil ani do konca života, a nebola to ani jedna z tých radikálnych feministiek, ktoré nenávidia mužov len preto, že sú. Proste fajn večer. A fajn večer treba zakončiť fajn hrou. Čo je na tom zlé?

ArtCaveManiac / EMEFKA

Odporúčame prečítať:

Americký portál si zgustol na Bratislave. Táto budova vraj patrí k najškaredším na svete

4. Ten, čo sa potrebuje pochváliť

Klebety nie sú výsadou žien a po období trýznivého sucha v spoločnosti Indulony a filmov pre dospelých sa človek rád pochváli, keď konečne strelí gól. Bol to pekný večer a diskrétnosť nech sa strčí – má sto chutí vykričať to do sveta. „Neuveríš, aké mala…“ hovorí kamošovi pri pohári dobre vychladenej dvanástky, a v rámci zachovania dobrého mena mužského pokolenia sa budeme tváriť, že to boli oči. Alebo vedomosti o kvantovej fyzike.

ArtCaveManiac / EMEFKA

5. Ten, čo v bruchu nosil toxického votrelca

Zákon schválnosti hovorí, že črevné plyny sa vždy aktivujú v tej najmenej vhodnej chvíli, ale povedzme si úprimne – dať si na obed fazuľový prívarok asi tiež nebolo práve najšťastnejšie riešenie. Chalan to skoro neustál. Druhú polovicu filmu už prakticky videl trojmo, a keby mu niekto štuchol do brucha, tak odletí až domov. Čo pri momentálnych cenách pohonných hmôt, koniec koncov, nie je až také zlé.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michal Kozár
Na portále Emefka sa venujem kresleniu komiksových článkov a obrázkov. V kresbách sa snažím vtipným štýlom podať životné situácie, ľudské výrazy, príbehy, či emócie. Mojou hlavnou úlohou je zachytiť dej v čo najjednoduchšej, no zároveň vtipnej forme. Kreativitou dodávam člankom jedinečnosť a výraz.
Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť