Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 20.6.2024
sk
Valéria
cz
Květa, Květuše
, Kveta

Pokiaľ využívaš mestskú hromadnú dopravu, tak si sa už iste stretol s prítomnosťou revízorov. Možno si dokonca aj sám musel zacvakať mastnú pokutu, pretože sa ti nechcelo kupovať lístok (alebo si si ho kúpiť zabudol). Je to nepríjemné, ale patrí to k životu tých, ktorí služby MHD využívajú.

Ako ale upozorňuje aj portál LADbible, ľudia sú ochotní urobiť zrejme všetko preto, aby nemuseli pokutu platiť. Potvrdzuje to aj video z mesta Čerkasy na Ukrajine, ktoré sa v týchto dňoch dostalo na internet.

Revízor? Zdrhám!

Vidíme na ňom pasažiera, ktorý chytil príležitosť za pačesy. Hneď ako si všimol, že do električky nastúpil revízor, neváhal a rozhodol sa z nej utiecť. Ako? No predsa cez maličké okienko! Pokiaľ sa ti tento nápad zdá šialený a nerealizovateľný, tak ťa iste prekvapí, že chlapíkovi sa utiecť naozaj podarilo.

Na odchode venoval revízorom ešte aj vztýčený prostredník. Ostatným pasažierom neostávalo nič iné, len sa začudovane dívať. Na miesto bola privolaná aj polícia, hoci k dnešnému dňu stále nevieme, či sa jej podarilo muža identifikovať (v tomto prípade mu iste pomohlo aj predpísané rúško na tvári).

Video na internet umiestnil Taras Khvyl a okamžite si získalo mimoriadnu pozornosť. Viacerí používatelia konanie muža odsúdili, ale našli sa aj takí, ktorí mu vyjadrili sympatie. „Možno nemal žiadne peniaze. Možno zavreli dvere a nechceli ho pustiť von. Tak si našiel svoju cestu. Podporujem jeho vynaliezavého ducha!“ napísal jeden. Kam sa radíš ty? Príde ti takýto útek pred revízormi adekvátny alebo skôr zbabelý?


Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.