Tento cottage syr je novou hviezdou internetu. Vo firemnej chladničke sa nachádza už 7 rokov

To je naozaj zarážajúce číslo…

Zdroj: MaxPixel

Vedci tvrdia, že v Amazonskom pralese možno nájsť najrozmanitejšiu faunu a flóru na celej planéte. My tvrdíme, že títo vedci nevideli stavbu bežnej firemnej chladničky. Akože nič proti opičkám a tropickým rastlinám, ale tá monštruózna pleseň, čo klíči na segedíne v plastovej dóze už solídnych pár mesiacov? To je forma života, ktorá si zaslúži našu pozornosť.

Ako to v takej chladničke vyzerá, je nám asi jasné všetkým, ale keby tu náhodou niekto pracoval z domu, prípadne bol priaznivcom bretharianskej diéty a nasával svoju pránu z mimochladničkového priestora, tak si to poďme pre istotu pripomenúť.

Číslo jedna na zozname je niekoľko nádob s toxickým odpadom, ku ktorým sa nikto nepriznáva a už tak podvedome všetci čakajú, kedy im dorastú nohy a odídu po svojom.

Disgusted Liar Liar GIF - Find & Share on GIPHY

Potom je tam skysnuté mlieko, v ktorom niekto inteligentne obdarený nechal presne nula celá nula nula jedna deci a radšej si otvoril nové. A na záver nedojedená konzerva tuniaka, ktorá vám opojnou vôňou expirovanej rybaciny pripomína, že toto je najbližšie, ako sa do konca roka dostanete k moru.

Predošlé tri odstavce sa môžu zdať ľuďom neznalým pritiahnuté za vlasy. Bohužiaľ, opak je pravdou. Je to presné, politicky korektné, vystihnutie chladničkového ekosystému, ktorý svojím smradom expanduje aj do ďalších zákutí pracoviska. A jasným dôkazom je tento cottage cheese z Redditu.

Žena z kancelárie si robí s cottage syrom fotku každý rok

Happy Anniversary to this lil tub of pineapple cottage cheese – it has now survived SEVEN years in our work fridge without being thrown out! I take a picture with it each year. from funny

Mliečna pochutina s ananásovou príchuťou sa stala na oranžovej sociálnej sieti senzáciou po tom, čo jej majiteľka objasnila jej pôvod. Tento cottage syr sa totiž v ich firemnej chladničke nachádzal už 7 rokov. Slovom sedem. SEDEM!!! Niekto za ten čas ukončí školu, iný rozbehne biznis… a potom sú tu tí, ktorí si za tie roky nenájdu čas vyhodiť do koša jeden téglik.

Zdroj: jgbones / Reddit

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
20 úchvatných a zvláštnych zvierat, ktoré akoby vypadli z fantasy filmu

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME