Tento dom má viac ako 300 zásuviek a nikto nevie prečo

Načo niekto potrebuje toľko zásuviek?!

Zdroj: Wynand van Poortvliet / Unsplash

Nie každý má oko pre dizajn, na čo najčastejšie doplácajú realitní makléri. Do rúk sa im dostávajú rôzne nevkusné perličky, kvôli ktorým sa nehnuteľnosť okamžite zaradí do skupiny nepredajných – od gýčových tapiet a ešte gýčovejšieho nábytku, cez koberec v kúpeľni až po toaletu zabudovanú v kuchynskej linke… výber je naozaj pestrý.

No tento dom? Ten spadá do celkom inej kategórie absurdít. 5-izbová nehnuteľnosť v meste Pinner v južnej časti Spojeného kráľovstva sa podľa britského portálu Rightmove predáva nezariadená, ohavné vybavenie interiéru teda nie je problém. Zato sa vyskytol iný, nemenej závažný problém, pri ktorom si každý potenciálny záujemca bude nepochybne klopkať na čelo.

Dom, ktorý sa ponúka za úctyhodných 1,35 milióna libier (1,56 milióna eur), má totiž viac ako tristo zásuviek. Čo podľa jednoduchých matematických výpočtov vychádza 60 zásuviek na jednu miestnosť. Slovom šesťdesiat.

Načo niekto, ktokoľvek, potrebuje také enormné množstvo zásuviek? Snaží sa vybudovať si privátne výpočtové stredisko? Nabíja elektroniku celej ulici? A len tak mimochodom, počul už niekedy o existencii moderného vynálezu, ktorý z jeden zásuvky mávnutím čarovného kábla urobí päť aka o predlžovačke?! Otázok je mnoho a odpovede… tie akosi neprichádzajú.

Možno to celé projektoval Talian a robotníkom neprišlo absolútne divné, že by si niekto chcel v kuchyni zapojiť 50 mikrovlniek a 10 chladničiek. Možno to bol len marketingový ťah, ako urobiť z inak obyčajného domu virál a tak donútiť budúceho kupcu pľasnúť sa po vrecku.

Lebo povedzme si úprimne, vyše milión za barak v meste, kde je 20-tisíc obyvateľov? Neexistuje. Ale za barák, o ktorom hovorí celý internet? To už je iná káva… nuž, kde leží pravda, sa už asi nedozvieme, no aspoň môžeme zaspávať s pocitom, že teraz sme už naozaj, ale že naozaj, videli všetko. Zásuvkám zdar!

Zdroj: rightmove.co.uk

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
13
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Astronauti ISS si môžu na stanici napiecť čokoládové koláčiky

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME