Tento instagramový účet ťa donúti zamyslieť sa nad naozaj neobvyklými vecami

Aj vďaka tomuto profilu môže sprchovanie sa stúpnuť na úplne iný level.

Zdroj: instagram.com/myslienky.zo.sprchy

Ľudia od prírody milujú súťaženie a riskovanie. Rovnako je na tom aj mladá študentka z Nitrianskeho kraja, ktorá si na Instagrame založila účet @myslienky.zo.sprchy. „Začalo to ako stávka. Jej víťazom sa mal stať ten, kto na Instagrame ako prvý ‚nazbiera’ tisíc sledovateľov. Pár hodín som premýšľala, ako na to, a tak som založila Myšlienky zo sprchy,“ prezradila autorka pre EMEFKA.

Víťazka stávky?

V skutočnosti nie. Rodená Topoľčianka stávku nevyhrala, pretože tisícku dosiahla až ako druhá. Nič ju však neodradilo od toho, aby v pridávaní myšlienok na svoj náhodou založený účet pokračovala. Po niekoľkých mesiacoch mala na svojom sledovateľskom ‚konte’ vyše 30-tisíc fanúšikov – ale v súčasnosti má však tento profil len niečo cez tisíc. Prečo?

Povinností nad hlavu

Kvôli novej škole som sa svojho ‚džobu’ vzdala. Nie je to ľahká aktivita, pretože vymýšľanie a triedenie dobrých myšlienok začalo po stovkách príspevkov vyžadovať desiatky minút denne. Dokonca sa z toho postupne začal strácať ten ‚sprchový element’ – z účtov za vodu by mi bolo do plaču.“ Napriek svojej prirodzenej ambicióznosti sa profilu údajne zriekla v prospech jej tety z druhého kolena, ktorá ho na svoje účely využíva dodnes.

Reštart

Zakladateľka pôvodného účtu však využila lockdown na svoj ďalší rozvoj a pôvodný nápad založila znovu. „Záleží mi na každom jednom sledovateľovi. Snažím sa odpovedať na všetky komentáre, odpisovať na súkromné správy a teším sa každému novému fanúšikovi. Dúfam, že to znovu dotiahnem aspoň tam, kam naposledy. A tentoraz už poľaviť neplánujem.

Desatoro myšlienok zo sprchy prenášame zo študentkinej hlavy až k nám na EMEFKA, ďalších viac ako sto nájdeš na Instagrame @myslienky.zo.sprchy.

Svätá pravda

Chudáčisko…

Svetflix

A čo keby boli rukavice „poručky?“

Strašidelné, ako tí ľudia starnú…

„Sám doma“ v praxi

A teraz si to vybíja na nás…

Už žiadny ďalší piatok trinásteho

Božeee, mamiii…

Alebo je reálny „život“ útekom ako-takým?

Ak ťa Myšlienky zo sprchy zaujali, nezabudni ich autorku podporiť sledovaním na Instagrame, kde nájdeš desiatky ďalších zaujímavých príspevkov, a tiež zdieľaním tohto článku!

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
14
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
15
Haha
Woow Woow
7
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Dnes oslavujeme medzinárodný deň nenávisti ku koriandru. Aký je tvoj vzťah k tomuto koreniu?


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME