Tento muž odomyká svoj telefón pomocou odseknutého prsta

Niekedy sú technológie prekážkou.

Zdroj: Profimedia.sk

V prípade, že sa ti stane nejaký nepríjemný úraz, pri ktorom si odsekneš nejakú malú časť končatiny, napríklad prsta, je možnosť, že ti ho doktori dokážu prišiť. Určite si ešte z rôznych branných cvičení pamätáte, že odseknutý prst treba okamžite vziať a dať do ľadu. Predstav si situáciu, že si odrežeš prst, ktorým si odomykáš mobil. Vynašiel by si sa podobne ako tento pán?

Občas sú smartfóny prekážkou

Toto bol rozhodne jeden z tých prípadov. Robíme si srandu z toho, že ženy si odlíčené nedokážu odomknúť tvárou svoj smartfón. Nepomysleli by sme však na to, čo sa stane, ak si odrežeme prst a následne si nemáme ako odomknúť telefón. V prípade starých telefónov by sme s tým nemali žiaden problém.

Keďže nešťastie nechodí po horách, ale po ľuďoch, v podobnej situácii sa ocitol aj Yuri Vinogradov z Bieloruska. Pri rezaní cirkulárkou sa mu stala nehoda, podarilo sa mu odrezať palec. Žiaľ, to nie je nič výnimočné. Čo však so svojím palcom urobil, je už viac obdivuhodné. 

Profimedia.sk

Rozhodol sa so svojím palcom experimentovať

Momentálne nielen väčšina smartfónov potrebuje na odblokovanie náš odtlačok prsta. Ale čo ak prst už nemáš? Yuri si uchoval svoj odseknutý prst v mrazničke, no akonáhle ho vytiahol, nešlo mu s ním odblokovať jeho telefón. Prišiel však na to, že keď prst ponorí na chvíľu do teplej vody, tak sa mu podarí telefón odblokovať.

Yuri si svoj prst uchoval v nádeji, že mu ho budú môcť doktori prišiť naspäť. Doktori v Bielorusku však neodporúčajú túto operáciu kvôli jeho vysokému veku a cukrovke. Rozhodol sa preto robiť so svojím prstom experimenty, ktoré mu pomáha natáčať jeho syn. Takéto niečo sa môže diať iba v krajine, ktorá má v názve “rusko”.

Profimedia.sk
Profimedia.sk

Zdroj: profimedia.sk

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
5
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Prvá pomoc v kuchyni: triky, vďaka ktorým budeš pri varení hviezda

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME