Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 28.11.2022
sk
Henrieta
cz
René
, Renée

V prípade, že sa ti stane nejaký nepríjemný úraz, pri ktorom si odsekneš nejakú malú časť končatiny, napríklad prsta, je možnosť, že ti ho doktori dokážu prišiť. Určite si ešte z rôznych branných cvičení pamätáte, že odseknutý prst treba okamžite vziať a dať do ľadu. Predstav si situáciu, že si odrežeš prst, ktorým si odomykáš mobil. Vynašiel by si sa podobne ako tento pán?

Občas sú smartfóny prekážkou

Toto bol rozhodne jeden z tých prípadov. Robíme si srandu z toho, že ženy si odlíčené nedokážu odomknúť tvárou svoj smartfón. Nepomysleli by sme však na to, čo sa stane, ak si odrežeme prst a následne si nemáme ako odomknúť telefón. V prípade starých telefónov by sme s tým nemali žiaden problém.

Keďže nešťastie nechodí po horách, ale po ľuďoch, v podobnej situácii sa ocitol aj Yuri Vinogradov z Bieloruska. Pri rezaní cirkulárkou sa mu stala nehoda, podarilo sa mu odrezať palec. Žiaľ, to nie je nič výnimočné. Čo však so svojím palcom urobil, je už viac obdivuhodné. 

Profimedia.sk

Rozhodol sa so svojím palcom experimentovať

Momentálne nielen väčšina smartfónov potrebuje na odblokovanie náš odtlačok prsta. Ale čo ak prst už nemáš? Yuri si uchoval svoj odseknutý prst v mrazničke, no akonáhle ho vytiahol, nešlo mu s ním odblokovať jeho telefón. Prišiel však na to, že keď prst ponorí na chvíľu do teplej vody, tak sa mu podarí telefón odblokovať.

Yuri si svoj prst uchoval v nádeji, že mu ho budú môcť doktori prišiť naspäť. Doktori v Bielorusku však neodporúčajú túto operáciu kvôli jeho vysokému veku a cukrovke. Rozhodol sa preto robiť so svojím prstom experimenty, ktoré mu pomáha natáčať jeho syn. Takéto niečo sa môže diať iba v krajine, ktorá má v názve “rusko”.

Profimedia.sk
Profimedia.sk

Zdroj: profimedia.sk


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť