Tento muž vytvára obrázky prostredníctvom fitness aplikácie

Zaujímavý spôsob, ako vyplniť svoj voľný čas.

Zdroj: Twitter @anthoyte

Niektorí ľudia sú naozaj poriadne kreatívni a nachádzajú tak rôznorodé spôsoby, ako svoju kreativitu prejaviť. Skvelým príkladom je aj tento muž, ktorý sa rozhodol spojiť na prvý pohľad dve nespojiteľné veci. Kreslenie a športovú aktivitu. Anthony sa totiž rozhodol kresliť počas toho, ako jazdí na bicykli. Ako je to možné, prezradil v článku pre demilked.

Anthony sa nechal inšpirovať kanadským cyklistom Stephenom Ludom, ktorý robil prostredníctvom fitness aplikácie rôzne obrázky. Vďaka tomu, že aplikácia sleduje tvoj pohyb, zakresľuje na mapku, kadiaľ si sa pohyboval a vytvára tak rôzne abstraktné kresby. Čo sa však stane, keď sa niekto rozhodne pohybovať naschvál tak, aby z toho vznikla napríklad kresba jeleňa?

Vytváranie takýchto obrázkov Anthonymu zaberie aj niekoľko hodín. Aby bol obrázok čo najpresnejší, niekedy si cestu skráti cez parkovisko. Tieto cyklistické kresby cez fitness aplikáciu vytvára už od roku 2016. Podarilo sa mu dokonca vyhrať prvé miesto v súťaži, ktorá sa zaoberá cyklo kreslením do aplikácie.

Na toto kreslenie používa aplikáciu Strava. Vytvoril už rôzne obrázky – od snehuliaka, ktorého bicykloval až 10 hodín, až po portréty a rôzne iné obrázky. Anthony sa vyjadril, že veľmi rád cestuje, preto sa zvykne presúvať do rôznych miest v Británii, kde vytvára takéto cyklo-kresby prostredníctvom aplikácie.

Svoje „kresby“ zverejňuje na Twitteri, kde môžeme nájsť rôzne reakcie na jeho umenie. Väčšina ľudí ho obdivuje za jeho trpezlivosť, taktiež za kreativitu a mnohí spomínajú, že nedokážu nakresliť jeleňa ani na papier, nie ešte cez fitness aplikáciu. Nájdu sa však aj takí, ktorí kritizujú, že má Anthony zjavne príliš veľa času.

Aplikácia doslova podporuje takéto kreslenie pohybom. Vďaka hashtagu #stravaart nájdeš na sociálnych sieťach ďalších zanietencov pre takéto športové umenie.

View this post on Instagram

#stravaart Продолжим рубрику велосипедного искусства в приложении Strava 📱, а так же напомним что через неделю выходит заключительный эпизод новой трилогии – Звёздные войны: Скайуокер. Восход. Пойдете смотреть 🎥? ⠀ 📍 Адрес: г. Костанай, ул. Баймагамбетова, 201 🕗 Работаем с 10:00 до 19:00, ежедневно 📞 8 (7142) 39 40 44 / 8 707 664 58 88 💻 Наш сайт: https://velosalon.net ⠀ #velosalon #velosport #velosalonkz #велосалон #велосипеды #купитьвелосипед #велосипед #велозапчасти #велоаксессуары

A post shared by Велосипеды в Костанае (@velosalon.kz) on

Zdroj: demilked

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
6
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
14
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Myšlienky, ktoré máš zakaždým počas skúškového obdobia


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME