Nový slovenský youtuber? Tento pán ťa naučí robiť vakcínu na koronavírus

Slovenskí youtuberi by mali byť na pozore.

Zdroj: Shutterstock.com

Každý, kto je dostatočne šikovný a vie zaujať, sa môže v dnešnej dobe stať youtuberom. Donedávna to bola výsada hlavne mladých ľudí, ktorí sa pasovali za youtuberov a svojimi videami obohacovali aj našu scénu. Posledné mesiace a roky sa k nim však pomaly pridávajú aj starší ľudia, napríklad taký Sajfa a svoje si odskúšala už aj pani Gizka.

Momentálne sa na youtube objavil nový pán, ktorý sa rozhodol raziť si so svojimi youtube videami vlastnú cestu. Rozhodne však vie, ako zaujať a jeho videá ocení aj mladšia generácia. V jeho najnovšom videu nám ukázal, ako si môžeme pripraviť vakcínu na COVID-19.

Majú slovenskí youtuberi novú konkurenciu?

Na youtube nájdeš kanál, ktorý sa volá presne ako jeho majiteľ, Juraj Kukla, ktorý nás zaujal svojím posledným videom, kde odhalil návod na vakcínu na COVID-19. Jeho youtube kanál nie je len taký nejaký malý hráč, momentálne má pán Juraj takmer 3 tisíc odberateľov.

Vo svojom poslednom videu s názvom „Bazové vínko, vakcína proti chrípke Covid 19 – recept“ ti ukáže, ako si, od odtrhnutia kvetov bazy až po samotný proces výroby, vytvoriť vakcínu proti koronavírusu, teda bazové víno. Pán Juraj podal recept s humorom tak, aby sa každému podaril. 

Recept, ktorý ťa rozhodne pobaví

Už po prvých minútach videa zistíš, že pán Juraj rozhodne nie je len taký nejaký ujo. Na videu je úprimný a dokonca ťa upozorní aj na zábavnú časť videa. Za bazovým vínom stálo naozaj veľa námahy, keďže pri trhaní bazy sa ho snažil dokaličiť miestny kohút z kurína. Vo videu ťa dôkladne prevedie celou výrobou vína a na konci ti ešte aj zaspieva.

Autentický obsah od pána Juraja

Pán Juraj sa nehanbí, vo videu vystupuje bárs aj v pyžame. Toto video má momentálne viac ako 12 tisíc pozretí a ani o komentáre nie je núdza. Zväčša si ľudia video v komentároch chvália. Okrem tohto receptu si môžeš od pána Juraja pozrieť aj návod na to, ako si urobiť COVID-19 chlieb pre sprostých aj lenivých. 

Tieto videá sú natoľko autentické a úprimné, až sú miestami bizarné, no zábavné. Juraj však nerobí videá iba o receptoch. Ako aj píše na svojom kanáli, jeho videá sú rozdelené do troch kategórií: politika, zo života a návody. Na jeho kanáli nájdeš hneď niekoľko videí o dianí v miestnej dedinke Brunovce.

Ak si chceš byť teda istý, že sa vyhneš koronavírusu, môžeš si urobiť bazové vínko podľa návodu od pána Juraja. Prípadne, ak ťa nudia slovenskí youtuberi, môžeš dať šancu tomuto kanálu.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
6
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Umelec vytvára vďaka maľbe na telo nadprirodzené ilúzie


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME