Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 31.1.2023
sk
Emil
cz
Marika

Každý, kto je dostatočne šikovný a vie zaujať, sa môže v dnešnej dobe stať youtuberom. Donedávna to bola výsada hlavne mladých ľudí, ktorí sa pasovali za youtuberov a svojimi videami obohacovali aj našu scénu. Posledné mesiace a roky sa k nim však pomaly pridávajú aj starší ľudia, napríklad taký Sajfa a svoje si odskúšala už aj pani Gizka.

Momentálne sa na youtube objavil nový pán, ktorý sa rozhodol raziť si so svojimi youtube videami vlastnú cestu. Rozhodne však vie, ako zaujať a jeho videá ocení aj mladšia generácia. V jeho najnovšom videu nám ukázal, ako si môžeme pripraviť vakcínu na COVID-19.

Majú slovenskí youtuberi novú konkurenciu?

Na youtube nájdeš kanál, ktorý sa volá presne ako jeho majiteľ, Juraj Kukla, ktorý nás zaujal svojím posledným videom, kde odhalil návod na vakcínu na COVID-19. Jeho youtube kanál nie je len taký nejaký malý hráč, momentálne má pán Juraj takmer 3 tisíc odberateľov.

Vo svojom poslednom videu s názvom „Bazové vínko, vakcína proti chrípke Covid 19 – recept“ ti ukáže, ako si, od odtrhnutia kvetov bazy až po samotný proces výroby, vytvoriť vakcínu proti koronavírusu, teda bazové víno. Pán Juraj podal recept s humorom tak, aby sa každému podaril. 

Recept, ktorý ťa rozhodne pobaví

Už po prvých minútach videa zistíš, že pán Juraj rozhodne nie je len taký nejaký ujo. Na videu je úprimný a dokonca ťa upozorní aj na zábavnú časť videa. Za bazovým vínom stálo naozaj veľa námahy, keďže pri trhaní bazy sa ho snažil dokaličiť miestny kohút z kurína. Vo videu ťa dôkladne prevedie celou výrobou vína a na konci ti ešte aj zaspieva.

Autentický obsah od pána Juraja

Pán Juraj sa nehanbí, vo videu vystupuje bárs aj v pyžame. Toto video má momentálne viac ako 12 tisíc pozretí a ani o komentáre nie je núdza. Zväčša si ľudia video v komentároch chvália. Okrem tohto receptu si môžeš od pána Juraja pozrieť aj návod na to, ako si urobiť COVID-19 chlieb pre sprostých aj lenivých. 

Tieto videá sú natoľko autentické a úprimné, až sú miestami bizarné, no zábavné. Juraj však nerobí videá iba o receptoch. Ako aj píše na svojom kanáli, jeho videá sú rozdelené do troch kategórií: politika, zo života a návody. Na jeho kanáli nájdeš hneď niekoľko videí o dianí v miestnej dedinke Brunovce.

Ak si chceš byť teda istý, že sa vyhneš koronavírusu, môžeš si urobiť bazové vínko podľa návodu od pána Juraja. Prípadne, ak ťa nudia slovenskí youtuberi, môžeš dať šancu tomuto kanálu.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť