Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 22.6.2024
sk
Paulína
, Paula, Pavla
cz
Pavla

Ak ju miluješ, nie je čo riešiť. Týmto heslom sa pravdepodobne riadil aj manželský pár, o ktorom píše portál Unilad. Clara a Dusty Higginsovci z Colorada sú veľkými milovníkmi marihuany, a to ich aj motivovalo k tomu, aby jej vzdali česť aj na ich spoločnej svadbe.

Dvojica teda počas svojho veľkého dňa neprejavovala lásku iba k sebe navzájom, ako to už na svadbách býva, ale aj k ich milovanej psychotropnej látke. V ich vzťahu sú totižto nie dvaja, ale až traja. On, ona a tráva.

Celý svadobný obrad, ako aj ich svadobná hostina, sa niesol v „gandža“ motíve. Na bare sa nenachádzala iba klasická kvetinová výzdoba, ale i poriadne zásoby marihuany, bongá a vodné fajky. Marihuana bola aj v niektorých jedlách. Miesto obradu volili taktiež veľmi premyslene. Zvolili si také, pri ktorom rastie pole plné konope. Tematicky to zjavne mali premyslené do najmenšieho detailu.

Blondínka sa vyjadrila, že takúto netradičnú svadbu si spolu s manželom zvolili preto, lebo milujú marihuanu a je veľkou súčasťou ich životov. Okrem nich jej holdujú aj niektorí ich priatelia a taktiež obaja pracujú v konopnom priemysle.

Clara preto mala úplne iné priania ako klasické nevesty, ktoré túžia po kvalitnom svadobnom víne či proseccu. Ona namiesto toho prahla po prvotriednom marihuanovom „matroši“.

Párik sa pridŕžal témy na maximum. Po výmene svojich sľubov a prvom manželskom bozku si nevesta slávnostne potiahla z bonga. Nechala si vyrobiť jedno špeciálne, určené na túto príležitosť.

Mladí Američania chceli originálnu svadbu, takú, ktorá sa vryje do pamäti všetkých svadobčanov. Clara hovorí, že aj keď nie všetci ich blízki a priatelia užívajú túto omamnú látku, napriek tomu rešpektujú životný štýl, ktorý s manželom Dustym vyznávajú.

View this post on Instagram

The Signature Queen Bee and Noble Glass Wedding Collection is now live online on the Noble Glass Gallery!! Visit their website. Not only was this day one of the most special days in my life, this was also the beginning of an idea, and the first Wedding Bong series in the industry!! Each piece is made with love and @nobleglass and myself are so honored to offer something so special to you. This is the start of our collection, we will be coming out with other variations, colors and more. Check them out, let me know what you think! Ideas are always welcome! Any questions, feel free to contact either of us!!! ? Cheers ? . . #wedding #weddingbong #cannabiswedding #420wedding #celebrate #cannabislife #specialday #weddingtraditions #glass #art #weddingexpo #yourspecialday

A post shared by ?QueenBee? Clara Higgins (@queenbee.66) on

Zdroj: Unilad


Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.