Tento párik miluje marihuanu. Zorganizovali si preto tematickú svadbu

Keď láska k „mariške“ nepozná hraníc…

Zdroj: queenbee.66 / instagram.com

Ak ju miluješ, nie je čo riešiť. Týmto heslom sa pravdepodobne riadil aj manželský pár, o ktorom píše portál Unilad. Clara a Dusty Higginsovci z Colorada sú veľkými milovníkmi marihuany, a to ich aj motivovalo k tomu, aby jej vzdali česť aj na ich spoločnej svadbe.

Dvojica teda počas svojho veľkého dňa neprejavovala lásku iba k sebe navzájom, ako to už na svadbách býva, ale aj k ich milovanej psychotropnej látke. V ich vzťahu sú totižto nie dvaja, ale až traja. On, ona a tráva.

Celý svadobný obrad, ako aj ich svadobná hostina, sa niesol v „gandža“ motíve. Na bare sa nenachádzala iba klasická kvetinová výzdoba, ale i poriadne zásoby marihuany, bongá a vodné fajky. Marihuana bola aj v niektorých jedlách. Miesto obradu volili taktiež veľmi premyslene. Zvolili si také, pri ktorom rastie pole plné konope. Tematicky to zjavne mali premyslené do najmenšieho detailu.

Blondínka sa vyjadrila, že takúto netradičnú svadbu si spolu s manželom zvolili preto, lebo milujú marihuanu a je veľkou súčasťou ich životov. Okrem nich jej holdujú aj niektorí ich priatelia a taktiež obaja pracujú v konopnom priemysle.

Clara preto mala úplne iné priania ako klasické nevesty, ktoré túžia po kvalitnom svadobnom víne či proseccu. Ona namiesto toho prahla po prvotriednom marihuanovom „matroši“.

Párik sa pridŕžal témy na maximum. Po výmene svojich sľubov a prvom manželskom bozku si nevesta slávnostne potiahla z bonga. Nechala si vyrobiť jedno špeciálne, určené na túto príležitosť.

Mladí Američania chceli originálnu svadbu, takú, ktorá sa vryje do pamäti všetkých svadobčanov. Clara hovorí, že aj keď nie všetci ich blízki a priatelia užívajú túto omamnú látku, napriek tomu rešpektujú životný štýl, ktorý s manželom Dustym vyznávajú.

View this post on Instagram

The Signature Queen Bee and Noble Glass Wedding Collection is now live online on the Noble Glass Gallery!! Visit their website. Not only was this day one of the most special days in my life, this was also the beginning of an idea, and the first Wedding Bong series in the industry!! Each piece is made with love and @nobleglass and myself are so honored to offer something so special to you. This is the start of our collection, we will be coming out with other variations, colors and more. Check them out, let me know what you think! Ideas are always welcome! Any questions, feel free to contact either of us!!! 🖤 Cheers 🖤 . . #wedding #weddingbong #cannabiswedding #420wedding #celebrate #cannabislife #specialday #weddingtraditions #glass #art #weddingexpo #yourspecialday

A post shared by 🐝QueenBee🐝 Clara Higgins (@queenbee.66) on

Zdroj: Unilad

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
9
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
12
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
15 jednoduchých ilustrácií pre ľudí so špecifickým zmyslom pre humor

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME