Tento pokazený zubársky robot je zaručene to najstrašidelnejšie, čo dnes uvidíš

Takýto výjav nechce vidieť žiaden študent…

Zdroj: Shutterstock

Medicína je plná desivých a adrenalínom nabitých odvetví, no pravdou je, že stomatológia nie je jedným z nich. Keď sa človek rozhodne starať sa ľuďom o zuby, nepočíta s hororovými výjavmi, ktoré mu spôsobia doživotnú traumu. Maximálne mu niekto v návale paniky odhryzne prst alebo po zočení sumy na bloku rovno otrčí kopytá… ale to sú straty, s ktorými sa ráta.

Robot sa počas praxe pokazil

Lenže ako sa zdá, ani zubárčina nie je taká nevinná. Nedávno začalo internetom kolovať video zubárskeho robota, ktorý má mladým medikom uľahčiť prípravu na neskorších ľudských pacientov. Namiesto realistickej praxe však dostali šok, z ktorého sa budú spamätávať ešte dlho. Robot sa totiž pokazil. A nebol na to práve pekný pohľad.

Scéna ako z Vyháňača diabla

Japonský vynález pre začínajúcich zubárov začal haprovať v momente, ako sa niekto dotkol jeho úst. Zrazu akoby zošalel – agresívne cvakal zubami a kýval hlavou zo strany na stranu – a zmenil sa na grcajúce dievčatko z Vyháňača diabla (ešte predtým, ako začalo grcať). Seriózne, ak sa ti po tomto nezježili všetky chlpy na tele, tak potom už nevieme, čo s tebou pohne.

Video získalo milióny zhliadnutí

Video na Twitteri zdieľal chlapík menom Daniel Holland a za pár dní sa z neho stal virál s takmer piatimi miliónmi zhliadnutí. Ľudia v komentároch boli… no prinajmenšom zdesení. „Sme si fakt istí, že sa pokazil? Lebo mne sa skôr zdá, že sa preberá k životu,“ napísala jedna z používateliek.

Shutterstock

„Ten robot je v poriadku, len ho naprogramovali, aby imitoval reálnu situáciu. Toto som totiž úplne ja vždy, keď sa posadím do zubárskeho kresla,“ žartoval zase ktosi iný. „Bolo by to ešte strašidelnejšie, keby to bola sexuálna bábika,“ zakončil ďalší z komentujúcich. A na tom sa asi zhodneme všetci.

Zdroj: @DannyDutch / Twitter

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
18
Haha
Woow Woow
4
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Malé dievčatko si pomýlilo prípravky na vlasy. Teraz vyzerá ako Pennywise z hororu To


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME