Nedeľa 2.10.2022
sk
Levoslav
cz
Olívie, Oliver
, Olivia
Zdroj: ©Shutterstock

Tento rok stavili na osvedčené relácie. Čím nás budú televízie baviť na Silvestra?

Silvestra aj tento rok iste mnohí strávime pred televíznymi obrazovkami.

Silvestra tento rok iste opäť mnohí oslávime skôr v úzkom rodinnom kruhu, a nie na bujarých večierkoch a párty. Pandémia koronavírusu skrátka zasiahne aj záver tohto roka, čo znamená, že mnohí ho radšej strávia pohodlne uvelebení pred televíznou obrazovkou.

Čo si pre nás chystajú televízie na Silvestra tohto roku? Tešiť sa môžeme na špeciály viacerých známych relácií či seriálov, informuje portál Mediaboom. Poďme sa na zloženie programu jednotlivých televízií pozrieť podrobnejšie.

Shutterstock

Joj: Overené relácie

Televízia Joj svojim divákom už tradične ponúkne špeciálne silvestrovské vydanie obľúbenej relácie Inkognito s Vladom Voštinárom. Relácia nám na Silvestra robí spoločnosť od roku 2018 a zatiaľ sa teší viac než vysokému záujmu divákov (hoci relácia samotná počas roka, paradoxne, nedosahuje také veľké úspechy) a aj minulý rok išlo o najsledovanejšiu zábavnú reláciu vôbec. Je preto logické, že Jojka plánuje v tomto trende pokračovať.

Okrem Inkognita, ktoré bude predstavovať hlavný ťahák večera, ale Jojka ponúkne aj zábavnú reláciu Všetko, čo mám rád. Minulý rok sme sa jej dočkali tiež, hoci len v podobe zostrihu starších dielov. Tento rok by ale Jojka podľa všetkého rada uviedla špeciálny silvestrovský diel.

TV Joj

Markíza: Stávka na klasiku

Taká Markíza ale podľa dostupných informácií žiadny veľký silvestrovský program nepripravuje. Hoci pôvodne plánovala celý večer (od 20:30 až do polnoci) vysielať špeciálny diel hudobnej šou Chart Show, napokon divákom ponúkne len zostrih toho najlepšieho z nej.

Svadobčania prezradili, kedy im došlo, že novomanželia spolu dlho nevydržia

Odporúčame prečítať:

Svadobčania prezradili, kedy im došlo, že novomanželia spolu dlho nevydržia

Ako moderátori sa opäť predstavia Adela Vinczeová a Juraj Čurný, okrem nich sa objavia aj Dano Dangl či Marián Čekovský. Nie je to príliš prekvapivé, keďže Markíza silvestrovské špeciály prestala vysielať v roku 2017.

TV Markíza

V minulosti to ale bola práve táto televízia, na ktorej diváci nachádzali tie najzábavnejšie silvestrovské programy. Neskôr sa ich snažila nahradiť reprízami českých komédií typu Kameňák či Babovřesky, tie sa ale nestretli s úspechom.

Minulý rok ich televízia teda vyškrtla a zaradila namiesto nich reprízu kvízu Dobre vedieť. Ten v diváckej sledovanosti dopadol ešte horšie. Zdá sa teda, že Markíza teraz proste staví na istotu, čo v jej prípade predstavuje zostrih Chart Show.

RTVS: Tento rok menej špeciálov

RTVS svoj silvestrovský program z veľkej časti natočila už začiatkom leta. Diváci sa môžu tešiť na silvestrovské vydanie populárnej zábavnej šou Milujem Slovensko. Práve táto relácia bude na Silvestra na obrazovkách RTVS dominovať.

Prečo METALLICA už nikdy nepríde na Slovensko? Toto sú hlavné dôvody

Odporúčame prečítať:

Prečo METALLICA už nikdy nepríde na Slovensko? Toto sú hlavné dôvody

Okrem toho by sme sa mali dočkať aj špeciálu relácie Pečie celé Slovensko, ktorá sa teší titulu najsledovanejšej zábavnej šou na Slovensku. Druhú polovicu večera vyplní talkshow Neskoro večer s Petrom Marcinom.

Minulý rok bol v RTVS zaujímavý aj tým, že televízia odvysielala netradične veľký počet silvestrovských špeciálov (až päť), avšak v konečnom dôsledku sa táto snaha ukázala ako kontraproduktívna a divákov rýchlo strácala. Tento rok sa zrejme na podobný experiment nechystá.

RTVS

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť