Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 24.7.2024
sk
Vladimír
cz
Kristýna, Tina
, Kristina, Kristen

Tento rozchod nikto nečakal. Známy slovenský moderátor a influencerka to ukončili po dlhých rokoch

Kto sa to rozhodol ukončiť?


Máme tu ďalší veľký rozchod v slovenskom šoubiznise. Ako informuje web Pluska, známy moderátor Jakub Prok a obľúbená influencerka Betka Saloňová po dlhých rokoch už vraj ďalej netvoria pár. Čo k tomu viedlo a kto vlastne inicioval tento krok?

V roku 2021 sa do širšieho povedomia dostal nový mladý moderátor Jakub Prok vďaka relácii, vtedy ešte RTVS, Správy a komentáre. Mnohí ho v tom čase označovali za konkurenciu Viktora Vinczeho. Mal veľké plány v RTVS, no nakoniec prešiel do TV JOJ, kde začal vystupovať po boku Jany Krescanko Dibákovej. Moderoval dokonca predvolebnú diskusiu kandidátov počas parlamentných či prezidentských volieb.

Dlhé roky tvoril pár s influencerkou Alžbetou Saloňovou. Tá okrem iného pracuje aj ako online špecialistka v rebrandovanej STVR. Mladá influencerka často zdieľala informácie z ich spoločného života ako aj ich zamilované fotografie. V roku 2022 si dokonca kúpili spoločne byt v centre Bratislavy.

Mohlo by ťa zaujímať:

Syn manželov Vinczeovcov oslávil 2 roky. Pozri sa, akú tortu dostal Max

Ako sa ukázalo, spoločným chvíľam je asi koniec a dvojica už naďalej pár zrejme netvorí. Vyplýva to z toho, že fanúšikovia si všimli, že už dlhšiu dobu nezdieľala žiadne fotky so svojím priateľom. Naznačuje tomu aj fakt, že často sa na TikToku influencerky objavujú videá spojené s rozchodom. Jeden z čitateľov sa pre Plusku vyjadril, že sa údajne rozišli, no o dôvod sa podeliť nechcel.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.