Tento stroj simuluje divné podania ruky Donalda Trumpa!

Moderné technológie si poradia aj s takýmito závažnými problémami!

Nedávno uplynul rok od momentu, kedy sa milionár Donald Trump stal prezidentom Spojených štátov amerických. Za tento čas neprestajne svojim konaním pripomínal, že nepatrí medzi tých „spoločensky talentovaných“. Okrem kontroverzných vyjadrení, ktoré s radosťou strieľa do všetkých strán, pozornosť púta aj nemotornými a agresívnymi podaniami ruky. Tie sú zodpovedné za mnohé trápne momenty, odohrávajúce sa na významných medzinárodných stretnutiach, či rokovaniach amerických vládnych predstaviteľov.

Najunikátnejší Donaldov pohyb je nepochybne podanie ruky, pri ktorom partnera nečakane pritiahne k sebe. Nikomu sa doteraz nepodarilo zistiť, pri akých príležitostiach sa americký prezident rozhodne pre takýto krok. Tiež nie je známe, prečo to vôbec robí. Jedinečná Trumpova zručnosť sa dokonca objavila v mnohých videokompiláciách:

Chlapík z youtube kanálu Useless Duck Company, si je tiež vedomý akrobacií, ktoré prezident predvádza pri zoznamovaní sa s druhými ľuďmi. V hlave sa mu vynorila otázka: „Ako sa môžem pripraviť na situáciu, v ktorej budem aj ja čeliť takémuto stisnutiu?“ Keďže Mike je veľmi praktický človek, rozhodol sa hľadať riešenie. Ako najlepšia cesta sa mu javila konštrukcia robotického simulátora trumpovského podania ruky, ktorý by mu umožnil trénovať. Tak vznikol DONBOT.

Ide o jednoduché mechanické rameno, ktoré pre väčšiu autenticitu sprevádza prezidentov papierový portrét a oblečenie, pripomínajúce jeho obľúbený outfit. Ako so skutočným Donaldom, ani pri DONBOTovi si nemôže byť človek nikdy istý, kedy potiahne. Softvér vždy zvolí náhodné načasovanie pre potiahnutie, ktoré sa pohybuje v rozmedzí jednej až piatich sekúnd.

Mike nakoniec došiel k záveru, že s trumpovským ťahom sa nedá bojovať. Navrhuje preto, aby sa prezident nezdravil podaním ruky, ale jednoduchým „fist bumpom“. Ide o pozdrav päsťou, kde sa toho nedá veľa pokaziť. Svoju teóriu Mike overil aj v praxi, a na robotovi predviedol, ako by to mohlo vyzerať. Ďalšie veľké víťazstvo pre vedu!

Ostáva ale ešte jedna otázka: Dokázali by si moderné technológie poradiť aj s takýmto hlavolamom?

Zdroj: dailymail.co.uk
Titulná fotka: Useless Duck Company

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
5
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Zákulisné fotky z tých najväčších svetových filmov

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME