Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 26.5.2024
sk
Dušan
cz
Filip

Určite si mnohí z vás ešte pamätajú na stávku, ktorú sme vám priniesli pre pár mesiacmi. V stávke bol studený kúpeľ v košickej fontáne a vychutnal si ho Zlý Zajo, ktorému sa podarilo z Bratislavy do Košíc prísť vlakom pomalšie ako nášmu Drahovi na aute.

Zlý Zajo nezostal svojej prezývke nič dlžný a dočkali sme sa sľubovanej odvety. Zajko pritvrdil a ničnetušiacemu Drahovi tentokrát pripravil obrovský prank a.k.a. skúšku vernosti. My sme boli pri tom. Do žartíku sa zapojila aj Drahova suseda, ktorá prevzala balík jeho priateľke. Táto skutočnosť dokonale zapadla do našich plánov a Draho mal tak dobrý dôvod na návštevu jej bytu, v ktorom sa za pomoci skrytých kamier natáčalo celé divadielko. Jej úlohou nebolo nič iné, ako zviezť Draha!

V byte sa však okrem nich a vysmiateho Zaja nachádzali aj ďalšie dve sporo odeté postavičky v latexovej paráde… Detaily však už ďalej prezrádzať nebudeme – všetko uvidíš v našom videu. Jedno je však isté – na toto Draho veru len tak ľahko nezabudne!

Titulná fotka: emefka.sk


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.