Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 4.2.2023
sk
Veronika
cz
Jarmila

Existuje veľa druhov tetovaní, ktoré sa rozlišujú nielen podľa toho, aké motívy sú v nich využívané. Tak, ako existujú minimalistické a nenápadné tetovania, existujú aj také, ktoré sú viditeľné na prvý pohľad a poriadne výrazné. Hovoríme o type tetovaní, ktoré sa tiež označuje ako “blackout“ tetovanie. Pozri sa, ako takéto tetovania vyzerajú.

Čo to je blackout tetovanie?

Tetovacie salóny tiež neobchádzajú módne trendy. Motívy alebo štýly, ktoré boli kedysi veľmi moderné, už môžu byť dnes dávno zabudnuté. Rovnako, ako sa móda mení v oblečení či v účesoch, tak je to aj pri tetovaniach. Treba však podotknúť, že štýl “blackout“ je tu už niekoľko rokov, no stále je pomerne obľúbený.

Tetovanie v štýle “blackout“ spočíva v tom, že sa celé telo alebo veľké plochy na tele pokrývajú čiernou plochou. Niekedy to môže byť len zafarbená veľká čierna plocha na tele ukončená ostrými líniami, inokedy môže byť využívané vynechávanie určitých plôch na vytvorenie vzoru.

Takéto tetovania sú zväčša robené na rukách a nohách, no niekto si podobným štýlom zvykne dávať tetovať aj hrudník, prípadne iné časti tela. Záleží na tom, po čom túži zákazník a čoho všetkého je schopný tatér, ktorému sa zverí dotyčný pod ruky.

Rozhodne však treba na takéto tetovanie odvážnu dušu, takéto tetovanie už len ťažko prekryješ, ako to môže byť v prípade rôznych menších tetovaní. Práve naopak, mnoho ľudí využíva tento typ tetovania na prekrytie starého tetovania. Ak si zvedavý, ako takéto tetovania vyzerajú, môžeš si pozrieť niektoré z tých, ktoré sme povyberali z internetu. 

View this post on Instagram

En cours / WIP ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Merci Noé ⬛️⬛️⬛️⬛️⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ .⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ .⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ .⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #eskimotattooshop #tattoo #tattoos #tatouagemagazine #tattooartist #tatts #tattoooftheday #inked #darkartists #blackworkers #blackworkerssubmission #blackartsupport #blackwork #blackworktattoos #onlyblackart #blxckink #bngworldwide #blacktattooworld #blacktattooart #blackandgreytattoo #blackandgrey #dotworktattoo #blacktoptattooing #btattoing #thedarkestwork #lines #ornemental #geometrytattoo #blackouttattoo #encrés⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ @blacktoptattooing @blxckink @blackworkers @occultarcana @blkttt @onlythedarkest @ninemag

A post shared by Ѳ.D ταττɸɸ (@o.d80tattoo) on


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť