Textilný priemysel prišiel s ďalšou bizarnosťou: Táto ti však v zime zachráni krk!

Respektíve inú čas tela…

V módnom priemysle akoby sa momentálne vrece roztrhlo s bizarnými kreáciami a bežní ľudia majú čoraz väčšmi pocit, že si z nich návrhári hádam len strieľajú.

Od trojmetrových nohavíc, cez ošarpané tenisky za dvojmesačnú výplatu, až po predraženú Ikea tašku, všetky tieto modely vyzerajú ako nepodarený vtip. A všetky spája jedna neprehliadnuteľná podobnosť – sú úplne nanič. Nemajú žiadne využitie.

V trojmetrových nohaviciach si tak maximálne nabiješ hubu a do tenisiek oblepených lepiacou páskou ti môže akurát tak napršať. Z praktického hľadiska majú teda všetky tieto produkty výpovednú hodnotu nula nula prd. A práve tým sa od nich odlišuje módna šialenosť, s ktorou textilný priemysel prišiel tento raz.

http://www.nosewarmer.com/

Dámy a páni, zoznámte sa s čiapočkou na nos. Alebo nosným zahrievačom. Alebo zjednodušene – najnovšou kravinou, o ktorej sa nás budú snažiť o malú chvíľu reklamy presvedčiť, že ju potrebujeme k životu.

S touto brilantnou ideou, ako ochrániť bezbranné nosy pred neúprosnou zimou, prišla spoločnosť Nose Warmer Company, ktorá začala tento produkt, nevyhnutný pre prežitie ľudskej rasy, vyrábať. Aktuálne je dostupný len v Británii, ale nebojte sa. Takejto somariny sa niekto nepochybne chytí aj u nás.

http://www.nosewarmer.com/

Tvorcovia tejto módnej vychytávky prízvukujú, že má hneď niekoľko výhod, vďaka ktorým si po kúpe už život bez nej nebudete vedieť predstaviť. V prvom rade drží nos v teple (prekvapko, čo?).

Zároveň vás však neobmedzuje pri typických zimných aktivitách, ako pitie vareného vína, horúcej čokolády, pojedania cigánskej na vianočných trhoch či bozkávania sa pod imelom. No čo viac si priať, všakže?

http://www.nosewarmer.com/

Je tu však istá možnosť, že sa na vás budú ľudia pozerať ako na idiota. A je tu ešte väčšia možnosť, že ako idiot aj naozaj vyzerať budete. Avšak budete zaručene jediný idiot v okolí, ktorý sa môže pýšiť noštekom v teplúčku, zatiaľ čo ostatní sa budú po svete promenádovať na štýl animovaného Rudolfa.

Plus zahalený nos zabraňuje bacilom napadnúť vaše nosné dierky, takže okrem funkcie štýlovej a zahrievacej, pomáha ešte aj takto. Na to je hádam len jeden výraz – win-win-win situácia!

http://www.nosewarmer.com/

Ak vás však náhodou tento produkt neláka a v zime vám býva chladno na celkom iné partie, na trhu sú štrikované „kabátiky“ aj pre iné časti tela. A tieto dokonca zoženiete aj na Slovensku. 

trampolina / sashe.sk (https://www.sashe.sk/trampolina/detail/zahriatie-vo-vianocnych-farbach)
trampolina / sashe.sk (https://www.sashe.sk/trampolina/detail/cukrikove-zahriatie-l)

Zdroj: unilad.co.uk
Titulná fotka: nosewarmer.com


Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
4
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Výhody, vďaka ktorým sa jednoznačne oplatí nenosiť mejkap

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME