Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 30.5.2024
sk
Ferdinand
cz
Ferdinand

Thajská misska odišla do Anglicka za svojím „frajerom“. Ten sa na ňu vykašľal

Žiadne "žili šťastne, až kým nepomreli" sa nekonalo.


Keby sme sa riadili stereotypmi, muž by mal byť ten, čo iniciuje stretnutie. Ten, čo vymyslí, kam sa pôjde a kedy, ten, čo sadne do auta a príde až na koniec sveta, ten, čo sa aj rozkrája, len aby ju na chvíľu videl. No píše sa 21. storočie, ženy sú schopné a svojprávne, a keď to inak nejde, vedia zobrať veci do vlastných rúk.

Presne to urobila aj táto 29-ročná bývalá misska z Thajska. Namiesto idylickej romance s rozprávkovým koncom v duchu „žili šťastne, až kým nepomreli“ sa však dočkala trpkého sklamania. Bambi Pachimsawat, ktorá na Instagrame vystupuje ako @bambinie_, tak veľmi túžila byť so svojím frajerom, že ju neodradila ani diaľka a let krížom cez polku zemegule.

Nechal ju na letisku, lebo sa mu chcelo spať

Trinásť hodín. Vzhľadom na to, že Bambi bola z Thajska a jej srdca šampión až zo Spojeného kráľovstva, mladá žena strávila v lietadle trinásť hodín. No stálo jej to za to. Predsa len, predstava, že zaľúbené správy konečne nahradia skutočné objatia či bozky, ju poháňala vpred. No keď konečne pristála na letisku v Londýne, celá táto predstava sa zrútila ako domček z karát.

Thajská misska odišla do Anglicka za svojím "frajerom". Ten neprišiel, lebo bol ospalý
Profimedia

Jej „frajer“ ju nielenže neprišiel vyzdvihnúť, neplánoval sa s ňou stretnúť vôbec. Jeho odôvodnenie? „Som akýsi ospalý.“ Bambi sa akurát chystala nastúpiť na vlak z letiska, no muž jej povedal, aby išla naspäť. Bolo po desiatej večer, žena bola sama, vystrašená, ďaleko od svojej domoviny, na uliciach sa to podľa jej slov hemžilo opitými ľuďmi a ona nevedela, čo robiť.

Napokon si teda kúpila letenku naspäť do Thajska a vrátila sa domov. Ako objasnila v jednom zo svojich postov, vzťah s „frajerom“ sa snažila udržiavať ešte chvíľu po tom, no vo finále sa predsa rozišli. A úprimne? Dobre pre ňu. Takéto zaobchádzanie si nezaslúži nikto. Bambi je teda momentálne doma v Thajsku aj so svojou mamou a synom a snaží sa na celú situáciu čo najrýchlejšie zabudnúť.

Thajská misska odišla do Anglicka za svojím "frajerom". Ten neprišiel, lebo bol ospalý
Profimedia

Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.