Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 13.4.2024
sk
Aleš
cz
Aleš

Na platforme Amazon Prime sa nedávno objavil animovaný seriál Invincible, ktorý je adaptáciou rovnomenného komiksu. Hlavnými hrdinami príbehu s temnými zvratmi sú tínedžer Mark (alias Invincible) a jeho otec Omni-Man, najmocnejší superhrdina na svete.

Každý, kto má tú možnosť, by si skvelo hodnotený seriál mal pozrieť, nebudeme preto príliš rozoberať jeho dej. Jednému podstatnému spoileru sa ale pri opise tohto meme jednoducho nedá vyhnúť. Dôležitá scéna, v ktorej proti sebe stoja otec so synom, zodpovedá za vznik meme zvaného Think, Mark.

Všetko odštartovala rodičovská rada

Mark od svojho výrazne silnejšieho otca dostáva naozaj intenzívny preplesk. Omni-man túto situáciu využíva, aby spravil to, čo s obľubou robí každý rodič – poučuje svojho potomka. Práve počas nevyžiadanej lekcie zaznejú slová think, Mark, ktoré len za pár dní získali na internete ikonický status a inšpirovali vznik memes.

Vtipné zámeny hlavných hrdinov

Oveľa väčšej popularite sa však tešia prekreslené verzie formátu. V nich ústrednú dvojicu seriálu nahradili postavy z rôznych hier, filmov, seriálov a iných médií. S týmto meme sa tvoriví ľudia dokážu poriadne vyhrať a vytvoriť prepracované a vtipné kresby s protagonistami, ktorých by nikto nečakal.

 


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.