Tí „najlepší“ z českej rappovej scény

Túto hudbu odporúčame všetkým zarytým fanúšikom rapu


Máš už všetku obľúbenú hudbu veľakrát prepočúvanú a hľadáš nové obľúbené pesničky? Tak potom toto je rozhodne niečo pre teba!

 

1. Metrix

Tento týpek ťa svojimi rýmami a neskutočným flowom rozhodne rozseká, taktiež do svojho klipu výborne zakomponoval zaujímavé tanečné kreácie, za čo si zaslúži obdiv. Dokonca robí v klipe reklamu na určitý obchodný reťazec, vsadím sa, že dostáva zadarmo rožky ako formu sponzoringu. Prikladáme jeho youtube kanál.

Kto z vás dokáže toto?

Zdroj: youtube.com

2. Leo Beránek

Tento rapper sa preslávil v reality show Hotel Paradise, ktorá je v skratke o súložení medzi sebou. Taktiež parkrát ukázal svoje prirodzenie v kluboch, opil sa, pobil sa, dokonca sa mu podarilo dostať do väzenia. Nenechal na seba dlho čakať a upútal pozornosť pesničkou o tom, že si kúpil nové boty. Prikladáme jeho youtube kanál.

3. Marat a Igor

Výslovnosť asi nebude ich najsilnejšia stránka. Igor je vraj z Ruska, no Marat sa už nemá na čo vyhovoriť, ale tvoria skvelé duo, to sa im vytknúť nedá.

4. Kapucino

Ak si niekedy premýšľal nad tým, či by sa dalo zbaliť ženskú na nejakú pesničku, tak toto je tá správna príležitosť, proste jej ju pošli. „Já ti dám kalhotky dolů“ nie Kapucino, som si istý, že každá si ich dá dole aj sama.

5. Sharlota

„Jsem horkej brambor, chyť si mě.“ toto je asi jedna z „najlepších“ hlášok, ktoré kedy odzneli v nejakej pesničke. Umelkyňa skôr vsádza na svoj výzor, než na svoje umenie rappovať, ktoré jej zjavne chýba. Kompenzuje si to aj svojim vysokým egom.

6. Rapperi z Plzně

Partia chlapcov sa zišla niekde pod mostom a rozhodli sa, že natočia niečo fakt tvrdé, niečo s čím prerazia celú rappovú scénu. Všetci sa prestriedajú pred kamerou, každý z nich zo seba vychŕli to najlepšie, pozrite sa ako ich freestyle na veľmi profesionálnej úrovni dopadol.

7. Lucky Seven

Keď prídu ďalšie vianoce, tak si určite nezabudnite pustiť tento hit od toho trochu autistického českého rappera, ktorý je dokonca aj youtuber.

Zdroj: cool.iprima.cz

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!

Ľudia práve čítajú

Vtipné obrázky žartíkov z kancelárií

Otvoriť článok
Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
27
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
7
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Komentáre 1

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Tí „najlepší“ z českej rappovej scény

Prihlásiť sa

Prihláste sa prosím pomocou svojho prihlasovacieho mena a hesla. Prihlasovacie údaje na stránky emefka.sk a memehub.sk sú rovnaké.
Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

reset password

Späť na
Prihlásiť sa
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME