Tí „najlepší“ zo slovenskej rappovej scény

Všetci poznáme nejakú hudbu ktorá sa jednoducho nedá počúvať, no toto je extrém pre každého.


Takmer všetci počúvame hudbu každý deň. Pomáha nám zrelaxovať sa, skrátiť si čas, občas nám ozaj dobrá hudba spraví zimomriavky. No to čo vám predvedú títo „umelci“, ktorí to podľa všetkého myslia s rappovaním smrteľne vážne vás zarazí. Vybrali sme pre vás pár tých najlepších z najhorších, ktorí si idú nezlomne za svojím cieľom a na rappovej scéne sekajú prvú ligu.

 

1. Roko

Tohto rappera sme mali šancu vidieť prvýkrát v SuperStar, vďaka ktorej sa preslávil a začal svoju bohatú kariéru. Nielenže vie rappovať piatimi rôznymi jazykmi, no porotu ohúri aj svojimi tanečnými schopnosťami. Taktiež je veľmi komunikatívny typ, proste multi talent.

 

Štefan Lukáč alias Roko využil svoju šancu a presadil sa na rappovej scéne, na jeho youtube nájdete veľa hudobných videí a klipov. Jeho obľúbený rapper je Rytmus, na známu pesničku Kontrafaktu spravil úspešný remake.

2. Laco Majster slova

Chrlí z úst doslova oheň, jeho tvrdými rýmami dokazuje, že je oprávnene stále známy, najviac nenávidený a zbožňovaný majster slova. Myslí to vážne alebo si robí srandu?

Bohužiaľ už dlhú dobu nie je tento umelec aktívny, pravdepodobne sa zbalil a išiel si užívať peniaze z rapu do Ameriky, no jeho najznámejšie hity nájdete tu.

3. Keibi

Mladý umelec má na konte zatiaľ tri skladby, k tej poslednej dokonca natočil aj klip. Najviac zaujal veľmi chytľavým anglickým refrénom s výslovnosťou, ktorá je doslova potešením pre uši. Nie prvý, nie druhý, ale až tretíkrát, nič ho nezastaví, bude to skúšať znovu kľudne zas a zas.

 

Prajeme mu v jeho zatiaľ začínajúcej ale pomaly a isto sa rozvíjajúcej kariére veľa úspechov. Prikladáme jeho oficiálny youtube účet.

Zdroj: artgips.sk, facebook.com

4. Nodzo

Rapper Nodzo má 21 rokov, hudbe sa vraj venuje už tretinu svojho života. Taktiež sa smeje na komentároch typu – povolanie syn, lebo niektoré mesiace pracuje kľudne aj cez 300 hodín a odkazuje všetkým hejterom, že to budú mať ťažké. Nevieme kto mu to žerie, ale za 7 rokov tvrdej práce sa môže pochváliť napríklad týmto singlom z jeho kanálu.

 

5. Element

Tento mladík je živým dôkazom toho, že peniaze ťa rappovať nenaučia. Môže mať síce klip v bavoráku a prezývku best of the best, no jeho výtvory sa (bohužiaľ) radia do tých najhorších. Keby vedel rappovať aspoň tak, ako vysoko je jeho ego, tak by to bol pán.

6. DJ Fero

Tak a predsa tu máme v našom liste aj klasiku, nemohol by tu predsa chýbať song o láske venovaný dievčaťu, aké sladké. 🙂

7. Gabi-G

Drsný rap, klip natočený na nejakom smetisku, zvuk nahratý na kalkulačku s mikrofónom, pohyby ako gangster z amerického klipu, nechýba taktiež kop do pneumatiky a hodenie stoličky o stenu. Dáme si challenge, kto z vás to vydrží dopozerať až do konca?

8. Erik

Nakráčať pred porotu s kapucňou ako borec by bolo ešte v pohode, no keď otvoril ústa, tak to už v pohode moc nebolo. Ale veď za to môže tréma, pred kamarátmi mi to šlo lepšie a povedali že mám ísť do SuperStar!

Zdroj: mojevideo.sk

9. BONUS – Slim L

Tento začínajúci rapper by mal byť opakom týchto odstrašujúcich príkladov, možno vašim ušiam zalahodí niečo takéto po tých katastrofách vyššie.

 

Zdroj: banger.webnoviny.sk, hashtag.zoznam.sk

 

Loading

Ktorý z rapperov vás najviac pobavil?

Ďakujeme za hlasovanie
V tejto ankete ste už hlasovali!
Vyberte si možnosť:
Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!

Ľudia práve čítajú

Najtrafenejšie mená v slovenskom kalendári

Otvoriť článok
Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
30
Fuuj
Fňuk Fňuk
6
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
11
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Komentáre 3

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Tí „najlepší“ zo slovenskej rappovej scény

Prihlásiť sa

Prihláste sa prosím pomocou svojho prihlasovacieho mena a hesla. Prihlasovacie údaje na stránky emefka.sk a memehub.sk sú rovnaké.
Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

reset password

Späť na
Prihlásiť sa
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME