10 hereckých dvojíc, ktoré sa nenávidia a odmietli spolu ďalej natáčať

Tieto dvojice na obrazovke spolu tak skoro neuvidíme (ak vôbec)…

Zdroj: Paramount Pictures / moviestillsdb.com

Naše obľúbené filmy či seriály máme napozerané odpredu aj odzadu, a predsa nevieme, čo sa v ich pozadí odohráva. Niektorí herci si nesadli, iní sa priam nenávidia, ďalší spolu odmietli natáčať z iných dôvodov. O kom je reč, to sa dozvieš v nasledujúcich riadkoch.

1. Blake Lively a Leighton Meester

Hviezdnu kariéru týchto dvoch nestarnúcich herečiek odštartoval v roku 2007 seriál Gossip Girl. V ňom si zahrali dvojicu najlepších kamarátok, ktoré si spolu preskákali množstvo zrád, sklamaní a udobrovačiek. Ich kamarátstvo bolo pevné a vydržalo celých šesť sérií. O to ťažšie je predstaviť si, že v skutočnosti žiadne neexistovalo.

Len čo sa ich spoločné pôsobenie v seriáli skončilo a ony už nemuseli tráviť osemnásť hodín na pľaci vo svojej bezprostrednej blízkosti, pobrali sa každá svojou cestou. Momentálne sa jedna druhej veľmi neokato vyhýbajú a je veľmi nepravdepodobné, že ich v budúcnosti ešte uvidíme zdieľať jednu obrazovku.

17th Street Productions / moviestillsdb.com

2. Bill Murray a Lucy Liu

Billa Murraya považuje široká verejnosť za príjemného pohoďáka. Jeho bývalá herecká kolegyňa Lucy Liu sa však tejto jeho stránky akosi nedočkala a na natáčaní Charlieho anjelov si s ním vytrpela svoje.

Bill podrýval jej autoritu a urážal jej herecké schopnosti do neúnosnej miery. Tieto urážky zabraňovali vzájomnému fungovaniu na natáčaní, čo bolo dôvodom, prečo úlohu po hercovi v ďalšom diele prebral Bernie Mac.

Columbia Pictures / moviestillsdb.com

3. Alyssa Milano a Shannen Doherty

Seriál o troch čarodejniciach Charmed sprevádzal deti deväťdesiatych rokov pomerne hojnú časť ich detstva. Nepochybujeme teda o tom, že si každé z nich pamätá ten šok, keď sa namiesto Shannen z ničoho nič na obrazovke objavila nová tvár, ktorá magickú trojicu dopĺňala. Herečka opustila seriál po tretej sérii kvôli nezhodám so svojou kolegyňou Alyssou Milano.

Skutočný dôvod ich potýčok ostáva aj po rokoch stále neznámy. Medzičasom si však hviezdy svoje problémy vydiskutovali a zakopali vojnovú sekeru. To však nič nemení na fakte, že si tieto dve herecké kapacity bok po boku už asi nezahrajú.

Spelling Television / moviestillsdb.com

4. Channing Tatum a Emma Watson

Nevinná Emma Watson, ktorá hereckú kariéru odštartovala ešte v útlom veku, sa od klasických úloh „pre dospelých“ pomerne dlho dištancovala. To sa zmenilo príchodom hororovej komédie This is the End, kde herečka stvárnila postavu so svojím vlastným menom (všetky postavy sa volali rovnako ako herci, ktorí ich stvárňovali).

Svoje rozhodnutie oľutovala v momente, keď prišlo na lámanie chleba v podobe dráždivej scény s Channingom Tatumom. Pohľad na obnaženého herca v tangáčoch ju natoľko rozrušil, že opustila natáčanie. Keď sa napokon vrátila, natočila z inkriminovanej scény tri minúty… a tam to skončilo.

Columbia Pictures / moviestillsdb.com

5. Ryan Gosling a Rachel McAdams

The Notebook sa stal na trhu romantických filmov akousi kultovou záležitosťou. Vďačí za to práve hlavnému hereckému obsadeniu, ktoré prenieslo nezameniteľnú chémiu medzi Allie a Noahom z obrazovky priamo do diváckych obývačiek. Otázne však je, kde sa táto chémia nabrala, keďže predstavitelia týchto postáv sa v realite práve dvakrát nemuseli.

Ich vzťah na pľaci by sa dal skôr označiť za profesionálnu toleranciu, než čokoľvek podobné priateľstvu či príťažlivosti. Boli k sebe viac než chladní, neustále sa hádali a režisér Nick Cassavetes prezradil, že mal čo robiť, aby ich primäl spolu fungovať aspoň na hereckej úrovni. Vzájomnú nevraživosť sa im však časom podarilo prekonať a na počudovanie sa po natáčaní dali dohromady.

New Line Cinema / moviestillsdb.com

6. Dwayne Johnson a Vin Diesel

Vin Diesel aj The Rock sú obaja veľkí drsní chlapci a človek by predpokladal, že dvaja veľkí drsní chlapci budú spolu dobre vychádzať. Opak je však pravdou. Ich herecké cesty sa skrížili na natáčaní The Fast and the Furious, kde si po ľudskej stránke vôbec nesadli.

Dôkazom toho bol aj Dwaynov post, ktorý jasne hovoril o tom, že so ženskými herečkami nemá najmenší problém. Mužskí kolegovia sú na tom o čosi horšie. „Ak si v apríli pozriete film a budete mať pocit, že mi seriózne vrie krv v žilách – máte pravdu,“ dodal v ňom The Rock na záver.

Universal Pictures / moviestillsdb.com

7. Lena Headey a Jerome Flynn

Cersei Lannister a Bronn si v jednom z najpopulárnejších seriálov pod slnkom, Game of Thrones, veľa spoločných scén teda neužili. Nie preto, že sú z diametrálne odlišných vrstiev a Cersei by s niekým takým nestrácala čas… dôvodom je ich súkromie.

V roku 2002 toto herecké duo tvorilo pár. Ich romanca očividne neskončila dobre, keďže si ešte ani teraz – o 17 rokov neskôr – nedokážu prísť na meno ani v rámci práce.

HBO, HBO / moviestillsdb.com

8. Wesley Snipes a Ryan Reynolds

Nikto nemá rád kolegov, ktorí svojou lenivosťou a ľahostajnosťou sabotujú výslednú prácu. To sa stalo aj v prípade Ryana a Wesleyho, ktorí bok po boku stvárňovali hlavné postavy vo filme Blade: Trinity.

Pre Ryana táto spolupráca rozhodne nebola prechádzkou ružovou záhradou. Wesley mal natáčanie kompletne v paži, často sa počas neho niekde zašíval a jeho herecký kolega musel väčšinu času spolupracovať s dablérom. Tvrdeniam dal za pravdu nielen celý zvyšok štábu, ale aj fakt, že sa ich Wesley nijakým spôsobom nepokúsil vyvrátiť.

New Line Cinema / moviestillsdb.com

9. Kate Beckinsale a Luke Wilson

S neprofesionalitou sa stretla aj herečka Kate Beckinsale v roku 2007 pri natáčaní hororového trileru Vacancy. Hlavnú mužskú rolu vo filme stvárňoval Luke Wilson, ktorý mal svoju prácu očividne… vieme kde.

Na pľac prichádzal často s neskutočnou opicou a Kate, pochopiteľne, prehlásila, že za takýchto podmienok pracovať odmieta. Výsledkom bol teda podpriemerný hororový zážitok, v ktorom sa divák častejšie stretával s dvojníkom ako so samotným hercom.

Screen Gems / moviestillsdb.com

10. Robert Downey Jr. a Terrence Howard

Dvojica mužských hercov sa po prvý raz stretla na natáčaní prvej časti filmovej komiksovej trilógie Iron Man. Tam sa ich vzájomná spolupráca aj nadobro skončila. Terrence obvinil Roberta zo sabotáže. Údajne ho obral o peniaze a zničil akúkoľvek šancu, že sa ako postava Rhodeyho objaví aj v ďalších dieloch. Mal pravdu a jeho úlohy sa v posledných dvoch dieloch zhostil herec Don Cheadle.

Paramount Pictures / moviestillsdb.com

Zdroje: fame10.com, vanityfair.com, brightside.me, ranker.com, scribol.com

Tento clanok ti prinasa CINEMAX
Tento clanok ti prinasa CINEMAX

Reagujte!
Grr Grr
9
Grr
Fuuj Fuuj
19
Fuuj
Fňuk Fňuk
27
Fňuk
Jeej Jeej
11
Jeej
Uups Uups
14
Uups
Haha Haha
34
Haha
Woow Woow
107
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
20 ľudí, ktorí vložili dôveru do online nakupovania a ostali trpko sklamaní

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME