Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 27.3.2023
sk
Alena
cz
Dita
, Ditta
Zdroj: ©Shutterstock

Tieto slovenské celebrity sa nechali „omladiť a vylepšiť“. Koľko stojí botox, zväčšenie pier a pŕs?

Poznáme mená a aj ceny.

Žiť večne a navždy vyzerať mlado. To bol a stále je sen mnohých ľudí, ktorí odnepamäti hľadajú spôsob, ako sa vyhnúť smrti a celkovo starnutiu. Žiaľ, stále nikto neprišiel s nápadom či patentom, ktorý by dokázal aspoň jednu z týchto vecí. Jediné, k čomu sa môžu ľudia v súčasnosti uchýliť, je estetická medicína a plastická chirurgia.

Podľa internetových definícií estetická medicína pomáha človeku zachovať mladistvý vzhľad, umožňuje mu dlhodobo vyzerať sviežo a oddýchnuto. Jej cieľom by však malo byť zachovanie prirodzeného vzhľadu. Pod plastickou chirurgiou si môžeš predstaviť napríklad odstránenie znamienok alebo korekciu jaziev. V kontexte s naším článkom však ide o zdvihnutie obočia a vyrovnanie vrások, operáciu nosa, zväčšovanie alebo zmenšovanie prsníkov, liposukciu a ďalšie.

K podobným zákrokom sa uchyľujú najmä mediálne známi ľudia, ktorých tváre a postavy sú pod neustálym dohľadom. Hovoríme o hercoch, influenceroch, spevákoch alebo moderátoroch. Ďalšou kategóriou sú osoby, ktoré si to môžu finančne dovoliť a nie sú so sebou spokojné. Preto sme sa rozhodli zistiť, ktoré slovenské celebrity niečo také podstúpili a koľko ich to stálo.

„Omladené“ slovenské celebrity

Čítaj 10 dní zadarmo PREMIUM články


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje